Daily Archives: 2019-04-08

Vilniaus rajono stalo tenisininkės iškovojo auksą Lietuvos čempionate

Balandžio 5 dieną Naujojoje Akmenėje vyko Lietuvos jaunių, gim. 2003 m. ir jaunesnių, komandinis  stalo teniso čempionatas. Į finalines varžybas pateko 10 stipriausių Lietuvos komandų. Teisę žaisti finale iškovojo ir Vilniaus rajono mergaičių komanda, kuriai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos  auklėtinės Diana Tabunova, Laura Abaravičiūtė bei Gabija Abaravičiūtė. Komandos […]

Mažieji imtynininkai dėl medalių kovojo vaikų čempionate

Balandžio 5 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos laisvųjų ir moterų imtynių vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo mažųjų Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos berniukų ir mergaičių imtynininkų komanda. Mergaičių grupėje nugalėtojomis tapo: svorio kategorijoje iki 23 kg – Sabina Ternovaja; svorio kategorijoje iki 25 kg – Kotryna Jazukevičiūtė. Sidabro medalius iškovojo: svorio kategorijoje iki 25 […]