Alytuje vyko šaudymo čempionatas

Š. m. spalio 21-22 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis šaudymo čempionatas pneumatiniais ginklais, kuriame dalyvavo stipriausi Lietuvos jaunučių šauliai ir išaiškintos stipriausios miestų komandos.

Pasiilgę startų į Alytaus šaudyklą susirinko 121 sportininkas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Vilniaus rajono, Alytaus, Kauno, Kauno rajono, Biržų, Šiaulių. Varžybose Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai atstovavo 2 merginų komandos. Vilniaus rajono I komandai atstovavo: Evelina Volodko, Gabriela Rynkevič, Erika Tomaševič, Vilniaus rajono II komandai atstovavo: Ieva Meidutė, Valentina Rynkevič, Inesa Subotovič. Merginų grupėje vyko įtempta kova tarp Biržų I ir Vilniaus rajono I komandų. Vilniaus rajono I komanda 11 taškų nusileido Biržams ir liko garbingoje II vietoje.  Vilniaus rajono II komanda užėmė 9 vietą. Varžybose iš viso dalyvavo 11 merginų komandų.

Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Evelina Volodko, kuri pralaimėjusi tik 0,3 taško liko 4 vietoje. Gabriela Rynkevič užėmė 9 vietą ir Erika Tomaševič liko 15 vietoje.