Puikus Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės I etapo varžybose Suomijoje

Lapkričio 28 d. Suomijos biatlono centre Kontiolahti vyko Pasaulio biatlono taurės I etapo individualioji rungtis.

Šeštadienį 5 biatlonininkai varžėsi 20 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę. Karol Dombrovski gerai pradėjo lenktynes, bet pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir  slydo 68 vietoje su 1 min 33 sek. atsilikimu nuo lyderio. Antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir pakilo 45 vietą, atsilikdamas 2 min. 03 sek. Karol gerai slydo slidėmis, trečiame šaudyme gulint buvo taiklus ir toliau kilo į viršų, slysdamas 37 vietoje ir atsilikdamas 2 min. 57 sek. Paskutinį šaudymą stovint Karol atliko greitai, pataikė į visus 5 taikinius. Į paskutinį finišo ratą nemenčinietis išslydo 31 vietoje, greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo 36 vietoje. Karol Dombrovski 20 km įveikė per 53 min. 12,1 sek., iškovodamas pirmus įskaitinius taškus 2020-2021 m. pasaulio taurės varžybose.  Starto dieną savo 28 gimtadienį švenčiantis Vytautas Strolia startavo puikiai, užimdamas 16 vietą, trasoje užtrukęs 51 min. 53,3 sek. Linas Banys finišavo 82 su rezultatu 57 min. 32,7 sek., Maksim Fomin liko 91 su rezultatu 59 min. 12,2 sek. Nugalėjo Sturla Holm Laegreid iš Norvegijos (48 min. 57,9 sek.)

Sekmadienį vyks sprinto rungtis. Biatlonininkai varžėsi 10 km distancijoje su šaudymu gulint ir stovint, kur už netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karolis labai greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudymą gulomis atliko greitai ir taikliai, pataikydamas į visus taikinius ir į sekanti ratą išslydo 21 pozicijoje, atsilikdamas 34 sek. nuo lyderio. Nemenčinietis labai greitai slydo slidėmis iki šaudymo stovint, bet tai sutrukdė taikliam šaudymui. Karolis prašovė tris kartus ir turėjo įveikti papildomai 450 m distancijos. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 26 min. 45,2 sek ir užėmė 55 vietą tarp 101 startavusių biatlonininkų. Vytautas Strolia finišavo 27 distancijoje užtrūkęs 25 min. 57,8 sek. Linas Banys liko 83 su rezultatu 27 min. 55,9 sek. o Maksim Fomin 101 (29 min. 50.3 sek.)