Geras Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Suomijoje

Gruodžio 5 dieną vyko 12,5 km persekiojimo rungtis su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.  Biatlonininkai startavo atsižvelgiant į ketvirtadienio sprinto rungties rezultatą. Karol Dombrovski startavo iš 49 pozicijos su 2 min. 07 sek. atsilikimu nuo norvego Tarjei Boe. Karol pirmame šaudyme gulomis  pataikė į visus taikinius ir pakilo į 44 vietą, atsilikdamas 1 min. 51 sek. Antrame šaudyme gulomis irgi pataikė į visus taikinius ir į sekantį 2,5 km ratą išslydo 4 vietoje su atsilikimu 2 min. 04 sek. Vėjo gūsiai trukdė biatlonininkams šaudyme stovint ir tik nedaugeliui pavyko neužsukti į baudos ratą. Karol Dombrovski abejose šaudymuose stovint suko po du baudos ratus ir galutinėje įskaitoje užėmė 51 vietą, 12,5 km distancijoje užtrūkęs 36 min. 58,7 sek. Vytautas Strolia finišavo 53-as, distancijoje užtrūkęs 37 min. 01,2 sek.

Sekmadienį 24 šalių biatlonininkai varžėsi estafečių varžybose 4 x 7,5 km distancijoje. Varžybose puikiai pasirodė pirmoje pamainoje startavęs Karol Dombrovski. Jis greitai įveikė pirmus 2,5 kilometrus iki šaudyklos, iš 6 šovinių pataikė į visus taikinius ir į sekantį 2,5 km ratą išslydo 14 vietoje su atsilikimu nuo lyderio 12,7 sek. Karol greitai įveikdavo stačius pakylimus, 3,6 km atkarpoje buvo jau 10 vietoje, o 4,3 km žymą pravažiavo 7 pozicijoje, atsilikdamas 10,6 sek. Šaudyme stovint pataikė į visus taikinius, panaudodamas du papildomus šovinius ir į paskutinį ratą išslydo 14 vietoje, atsilikdamas 36,3 sek. Karol Dombrovski greitai slydo slidėmis paskutinį ratą ir sulaukė nemažai dėmesio Eurosport kanale, kai lenkė Kanados, Švedijos, Japonijos ir Slovakijos atstovus. Estafetę Vytautui Stroliai perdavė 10 vietoje su atsilikimu 37,8 sek. Vytautas šaudė taikliai, bet buvo ne toks greitas distancijoje ir į trečią pamainą išlydėjo Liną Banį 14 pozicijoje su atsilikimu 50,5 sek. Linas šaudyme gulomis iš 8 šūvių pataikė tik kartą ir nukrito į 20 vietą, atsilikdamas nuo lyderio 5 min. 19 sek. Paskutinėje pamainoje slydęs Tomas Kaukėnas šaudyme buvo taiklus ir sugebėjo pakilti į 19 vietą. Lietuvos estafetė 30 km įveikė per 1 val. 23 min. 30,3 sek. Nugalėjo Norvegijos estafetė su rezultatu 1 val. 02 min. 27,7 sek.

Sveikiname Karolį su geru startu ir linkime sėkmės Pasaulio taurės varžybose gruodžio 11-13 dienomis Austrijoje.