Puikus Karolio Dombrovskio du startai Pasaulio biatlono taurės varžybose Vokietijoje

Sausio 8 dieną stipriausi pasaulio biatlonininkai Oberhofo biatlono centre tęsė kovas Pasaulio biatlono taurės 4 etapo varžybas, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski. Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karolis greitai slydo slidėmis, šaudymą gulomis atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir slydo pirmas tarp startavusių biatlonininkų, tuo sulaukęs operatorių dėmesio „Eurosport“ televizijos kanale. Karolis greitai įveikė sekantį 3,3 km ratą, bet šaudyme stovint pirmu šūviu nepataikė į taikinį ir turėjo papildomai įveikti 150 m baudos ratą, po kurio į paskutinius kilometrus išslydo 32 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 20,6 sek. Nemenčinietis greitai slydo slidėmis į ilgus pakylimus ir finišavo 32-as, iškovodamas 9 įskaitinius taškus už patekimą į įskaitinį 40-ką. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 27 min. 04, sek., patekdamas į TOP 60 ir iškovodamas teisę startuoti persekiojimo rungtyje.

Penktadienį dar geriau sekėsi Vytautui Stroliai, kuris finišavo 20-as su rezultatu 26 min. 35,0 sek. Tomas Kaukėnas finišavo 79-as su rezultatu 28 min. 37 sek., o Linas  Banys liko 103-as, užtrūkęs distancijoje 30 min. 24 sek. Nugalėjo norvegas Johannes Thingnes Boe (25 min. 12 sek.)

Šeštadienį vyko persekiojimo 12,5 km rungtis su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.  Biatlonininkai startavo atsižvelgiant į ketvirtadienio sprinto rungties rezultatą. Karol Dombrovski startavo iš 32 pozicijos su 1 min. 51 sek., atsilikimu nuo norvego Johannes Thingnes Boe. Karol pirmame šaudyme gulomis  pataikė į visus taikinius ir pakilo į 29 vietą, atsilikdamas 1 min. 53 sek. Antrame šaudyme gulomis paskutiniu šūviu nepataikė į taikinį ir turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Į sekantį 2,5 km ratą išslydo 32 vietoje su atsilikimu 2 min. 27 sek. Vėjo gūsiai trukdė biatlonininkams šaudyme stovint ir tik nedaugeliui pavyko neužsukti į baudos ratą. Karol Dombrovski abejose šaudymuose stovint pataikė į visus taikinius ir į finišo ratą išslydo 30 vietoje su atsilikimu 2 min. 18 sek. Nemenčinietis greitai slydo paskutinius kilometrus ir galutinėje įskaitoje užemė 32 vietą, 12,5 km distancijoje užtrūkęs 38 min. 34,0 sek. Karol Dombrovski 9 įskaitiniais taškais papildė savo kraitį bendroje įskaitoje ir užima 55 vietą, surinkęs 23 taškus.

Vytautas Strolia finišavo 46 vietoje su rezultatu 40 min. 30,4 sek. Nugalėjo  norvegas Sturla Holm Laegeird, distancijoje užtrūkęs 36 min. 01,8 sek.

Sveikiname Karolį su gerais startais ir linkime sėkmės Pasaulio taurės varžybose sausio 13-16 dienomis Vokietijoje.