Puikus Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono čempionate Slovėnijoje

Vasario 12 dieną Pokljukos biatlono centre pajėgiausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Su 14 numeriu startavęs Karol Dombrovski greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą iki šaudyklos, šaudymą gulint atliko labai greitai ir taikliai pataikęs į visus 5 taikinius ir į sekantį ratą išslydo 36 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 33,4 sek. Nemenčinietis greitai įveikdavo pakilimus ir 5,7 km atkarpoje buvo 39 vietoje, atsilikdamas 49,9 sek. nuo lyderio. Šaudyme stovint Karolis suklydo kartą ir į paskutinį 3,3 km finišo ratą išslydo 45 vietoje su atsilikimu 1 min. 21,1 sek. Karolis labai greitai įveikė pirmą kilometrą ir pakilo į 39 vietą,  atsilikdamas 1 min. 27 sek. Vilniaus rajono atstovas išlaikė greitį distancijoje ir finišo linija kirto 40 vietoje, iškovodamas įskaitinius taškus pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 26 min. 26,5 sek. ir pateko i TOP 60-tuką, iškovojęs teisę startuoti vasario 14 dieną 12,5 km persekiojimo rungtyje.

Vytautas Strolia užėmė 63 vietą su rezultatu 26 min. 58,9 sek., o Tomas Kaukėnas finišavo 76 su rezultatu 27 min. 30,1 sek.

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės persekiojimo varžybose.