Vilniaus rajono biatlonininkų startai Austrijoje ir Čekijoje

Kovo 5 d. pajėgiausi pasaulio biatlonininkai Čekijos mieste Nove Mesto na Morave varžėsi 4×7,5 km estafečių varžybose.

Karol Dombrovski gerai slydo slidėmis pirmoje pamainoje, šaudymą gulomis atliko greitai ir taikliai ir slydo 16 vietoje. Šaudyme stovint paėmė 3 papildomus šovinius, kad pataikytų į visus 5 taikinius ir estafetę perdavė Vytautui Stroliai 20 vietoje su atsilikimu 1 min. 14 sek. Vytautas šaudymą gulint ir stovint atliko be klaidų ir į sekančią pamainą išlydėjo Tomą Kaukėną 18 pozicijoje su atsilikimu 2 min. 46 sek. Tomas šaudykloje buvo taiklus ir į paskutinę pamainą išlydėjo Liną Banį 11 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 3 min. 54 sek. Linas šaudyme gulint pataikė į keturis taikinius iš 8 šovinių ir turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir finišavo 15 vietoje. Lietuvos estafetė 30 km įveikė per 1 val. 18 min. 23 sek. Nugalėjo Vokietijos komanda su rezultatu 1 val. 12 min. 28 sek.

Pasaulio jaunimo biatlono čempionate Austrijoje kovo 6 dieną biatlonininkai varžėsi 4×7,5 km estafetėje. Lietuvos komandos sudėtyje startavo Vilniaus rajono atstovai Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas. Pirmoje pamainoje startavęs Maksim Fomin šaudykloje buvo taiklus, greitai slydo slidėmis ir estafetę perdavė Nikitai Romanovui 9 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 18 sek. Nikita šaudyme gulint panaudojo tris papildomus šovinius, kad pataikytų į 5 taikinius. Šaudyme stovint 5 šūviais pataikė į 5 taikinius ir į trečią pamainą Nikita Romanov išlydėjo Jokūbą Mačkinę 11 vietoje, atsilikdamas 2 min. 16 sek. Jokūbas šaudyme stovint uždirbo baudos ratą ir į paskutinę pamainą išlydėjo Romualdą Aleksandrovą 18 pozicijoje. Romualdas šaudymą gulint atliko be klaidų ir slydo 18 pozicijoje. Šaudyme stovint panaudojo tris papildomus šovinius, kad pataikytų į visus taikinius ir įveikus paskutinius 2,5 km finišavo 20 vietoje. Lietuvos estafetė 30 km įveikė per 1 val. 20 min. 05 sek. Nugalėjo Prancūzijos atstovai su rezultatu 1 val. 12 min. 48 sek.