Bronzos medalis Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionate

Kovo 13-14 dieną Vilniuje po ilgos pertraukos vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas. Į Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ salę susirinko geriausi pagal Lietuvos reitingą 2006 gim. m. ir jaunesni Lietuvos stalo tenisininkai: 32 berniukai ir 32 mergaitės. Čempionate dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Milana Skaiva, Ernest Urbanovič ir Edvin Prystavko.

Dvejetų varžybose Diana Tabunova kartu su Agnieška Rackevič aštuntfinalį laimėjo prieš Šalčininkų porą 3:0, ketvirtfinalį 3:2 laimėjo prieš Panevėžio mergaites, o pusfinalį pralaimėjo Kauno komandai 1:3 ir iškovojo trečiąją vietą. Tai yra puikus rezultatas! Asmeninėse varžybose beveik be treniruočių proceso sekėsi irgi neblogai. Diana Tabunova užėmė 12 vietą,  Agnieška Rackevič 14 vietą, Edvin Prystavko 14 vietą, Ernest Urbanovič 16 vietą, Milana Skaiva 32 vietą.