20 Vilniaus rajono biatlonininkų medalių Lietuvos biatlono čempionate Ignalinoje

Kovo 13-14 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos biatlono čempionatas, kuriame labai gerai startavo Vilniaus rajono atstovai, iškovodami 11 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Sekmadienį biatlonininkai varžėsi persekiojimo  rungtyje,  atsižvelgiant į šeštadienio sprinto rezultatus su šaudymu tris kartus gulint vaikų grupėse ir du kartus gulint + du kartus stovint jaunimo ir suaugusių grupėse, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 75 arba 150 m baudos ratą.

Viktorija Augulytė mergaičių 2003-2002 gim. metų grupėje užėmė antrą vietą, 7,5 km distanciją įveikusi per 40 min. 46 sek. Viktorija pirmą šaudymą gulint atliko taikliai, antrame šaudyme gulint ir trečiame stovint suklydo po kartą ir ketvirtame stovint suklydo du kartus.

Milena Bernatovič mergaičių 2006-2007 gim. m. grupėje 4 km distancijoje startavo iš antros pozicijos, su atsilikimu 23 sek. Milena pirmą šaudymą atliko taikliai ir aplenkė varžovę, tačiau paskutiniame šaudyme suklydo du kartus ir į paskutinį 500 m finišo ratą išslydo atsilikdama 9 sekundes. Milena labai greitai slydo slidėmis, aplenkė Vilniaus atstovę ir finišavo pirma, 4 km įveikusi per 26 min. 38 sek. Emilija Mincevič užėmė 4 vietą, šaudykloje suklydusi 9 kartus ir distancijoje užtrūkusi 32 min. 40 sek.

Vaikinų grupėje antrą pergalę iškovojo Vilniaus rajono atstovas Damian Rynkevič, šaudykloje suklydęs 10 kartų ir į paskutinį 1,1 km finišo ratą išslydęs antras, atsilikdamas nuo Visagino atstovo 12 sek. Damian labai greitai įveikė statų pakylimą, aplenkė varžovą finiše, užimdamas 1 vietą su rezultatu 25 min. 16 sek. Daniel Buchovski iškovojo bronzos medalį, distancijoje užtrūkęs 26 min. 00 sek. ir šaudykloje suklydęs 11 kartų.

Berniukai 2008 gim. m. ir jaunesni varžėsi 3,2 km distancijoje. Lukaš Mincevič šaudykloje suklydo 8 kartus ir užėmė 2 vietą, distanciją įveikęs per 20 min. 30 sek. Maksim Kunčin šaudykloje suklydo 9 kartus ir užėmė 8 vietą, 3,2 km įveikęs per 28 min. 46 sek.

Mergaičių grupėje antrą aukso medalį iškovojo Mila Senkevič, nugalėjusi su 6 min. persvara. Mila šaudykloje suklydo 7 kartus, 3,2 km įveikusi per 18 min. 38 sek. Eliza Šidlauskaitė šaudykloje suklydo 11 kartų, bet greitai slydo slidėmis ir užėmė 3 vietą, distanciją įveikusi per 26 min. 35 sek. Nika Kunčina finišavo 4 vietoje, šaudykloje suklydusi 8 kartus ir distancijoje užtrūkusi 27 min. 08 sek. Eveta Šidlauskaitė iš 6 vietos pakilo į 5, distanciją įveikusi per 31 min. 00 sek. ir šaudykloje suklydusi 7 kartus. Amelija Bernatovič užėmė 6 vietą su rezultatu 31 min. 41 sek.