Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai U-19 čempionate iškovojo bronzos medalius

Kovo 14 ir 20 dienomis Vilniuje vyko aukšto meistriškumo Lietuvos jaunių iki 19 metų vaikinų uždarų patalpų žolės riedulio čempionatas. Tai vienas iš pasiruošimo etapų Europos čempionatui, kuris vyks Zagrebe (Kroatija) šią vasarą.

Pirmą dieną pirmame susitikime mūsų rajono riedulininkai 11:3 įveikė Vilniaus SM ,,Tauras-Erta“ komandą. Vilniaus rajono komandai įvarčius pelnė Rafal Stankevič ir Andžej Burkot – po 4 ir Tomaš Burkot – 3. Antrame susitikime po atkaklios kovos mūsų auklėtiniai 5:8 nusileido Šiaulių ,,Akademija“ komandai. Įvarčius Vilniaus rajonui pelnė: Rafal Stankevič – 2, po 1 Andžej Burkot, Tomaš Burkot ir Dominik Žemoit.

Antrą varžybų dieną teko susitikti su pirmo pogrupio nugalėtojais Širvintų SC. Po itin atkaklios kovos pralaimėta rezultatu 4:5. Po 2 įvarčius mūsų komandai pelnė Rafal Stankevič ir Andžej Burkot. Todėl teko žaisti dėl bronzos medalių su Vilniaus ,,Tauras-Žuvėdra“ riedulininkais. Šią kovą laimėjo Vilniaus rajono komanda rezultatu 6:4 ir iškovojo bronzos medalius, o įvarčius pelnė Rafal Stankevič – 3, Andžej Burkot – 2, Tomaš Burkot – 1. Bronzos medaliais apdovanoti: Sebastian Grudinski, Edgar Francišek Saldiun, Karol Žavoronok, Tomaš Burkot, Rafal Stankevič, Gabrielius Paškelis, Andžej Burkot, Džiugas Butkus, Dominik Žemoit, Radoslav Arciševski, Andrius Grižas. Geriausiu Vilniaus rajono komandoje pripažintas ginėjas Gabrielius Paškelis. Varžybų metu trenerio pareigas ėjo buvęs Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Karolis Donculas.