Vilniaus rajono biatlonininkų startai Lietuvos biatlono čempionate Ignalinoje

Kovo 25-26 d. Ignalinoje vyko Lietuvos biatlono čempionato paskutinės varžybos, kuriose pajėgiausi Lietuvos biatlonininkai varžėsi sprinto ir Super sprinto rungtyje.

Kovo 25 dieną 7,2 km sprinto rungtyje vyrų grupėje Karol Dombrovski šaudyme gulomis suklydo kartą ir turėjo įveikti 150 m baudos ratą, po kurio į sekantį 2,4 km ratą išslydo trečioje pozicijoje. Šaudymą stovint nemenčinietis atliko taikliai ir finišavo trečias, distanciją įveikęs per 19 min. 41 sek. Jaunimo grupėje Nikita Romanov šaudykloje suklydo du kartus ir užėmė antrą vietą, iškovodamas Lietuvos biatlono čempionato sidabro medalį. Nikita 7,2 km įveikė per 21 min. 41 sek. Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 5 kartus ir finišavo ketvirtas, distancijoje užtrūkęs 23 min. 35 sek. Sara Urumova šaudyme gulomis suklydo du kartus, stovint dar kartą ir buvo geriausia jaunimo merginų grupėje ir užėmę 3 vietą moterų tarpe, 6 km įveikusi per 22 min. 47 sek. Viktorija Augulytė mergaičių 2002 gim. m. ir jaunesnių grupėje iškovojo bronzos medalį. Viktorija šaudykloje suklydo 2 kartus, 5 km distanciją įveikusi per 20 min. 55 sek.

Kovo 26 d. biatlonininkai varžėsi 5 km sprinto rungtyje su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 75 m baudos ratą. Karol Dombrovski pirmą ir antrą šaudymą atliko taikliai ir pirmavo, tačiau trečiame šaudyme stovint suklydo 3 kartus, ketvirtame 2 kartus ir finišavo antras. Karol distanciją įveikė per 18 min. 55 sek. ir iškovojo Lietuvos biatlono čempionato sidabro medalį. Nikita Romanov pirmame ir antrame šaudyme gulint suklydo po du kartus, trečią šaudymą stovint atliko taikliai ir į paskutinį šaudymą stovint atėjo kartu su lyderiu, tačiau prašovė du kartus ir finišavo antras. Nikita distanciją įveikė per 20 min. 08 sek. Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 10 kartų ir užėmė 4 vietą, 5 km įveikęs per 22 min. 59 sek. Sara Urumova šaudykloje suklydo 8 kartus, distanciją įveikė per 26 min. 35 sek. ir buvo geriausia jaunimo mergaičių grupėje ir užėmė 3 vietą tarp moterų. Viktorija Augulytė mergaičių 2002 gim. m. ir jaunesnių grupėje iškovojo bronzos medalį. Viktorija šaudykloje suklydo 5 kartus, distancijoje užtrūkusi 30 min. 43 sek.

Šiuo startu pajėgiausi Lietuvos biatlonininkai užbaigė žiemos varžybų sezoną. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos jaunieji biatlonininkai sezoną užbaigė paskutinį kartą slidinėjant ant sniego likučių 1 kilometro rate. Nepaisant siaučiančios pandemijos šis žiemos sezonas buvo sėkmingas Vilniaus rajono biatlonininkams. Sara Urumova, Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas atstovavo Lietuvai Pasaulio jaunimo biatlono čempionate Austrijoje, Sporto mokyklos biatlonininkai atsistodavo ant nugalėtojų pakylos Baltijos biatlono taurės varžybose Latvijoje ir Estijoje, Lietuvos slidinėjimo ir biatlono čempionatų varžybose.