Lengvaatlečių startai Lietuvos žiemos lengvosios atletikos pirmenybėse

Šiemet vėliau nei įprastai vyko Lietuvos žiemos lengvosios atletikos įvairių amžiaus grupių pirmenybės. Jose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos bėgikai.

Jaunių, gimusių 2004-2005 m., grupėje Lietuvos žiemos pirmenybėse Kaune sėkmingiausiai pasirodė Tomas Juodvalkis. 3000 m nuotolyje jis finišavo ketvirtas, tačiau diskvalifikavus taisykles pažeidusį varžovą, pakilo į trečią vietą. Kitas  Vilniaus rajono atstovas – Titas Bakys užėmė ketvirtą vietą. 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje Daniel Bartusevič baigė nuotolį 5-oje vietoje, o 600 m distancijoje Rokas Sakalauskas liko 13-as.

Antrą varžybų dieną visi rajono bėgikai varžėsi viename nuotolyje – bėgo 1000 m. Geriausiai sekėsi Danieliui – užimta 8 vieta. Tomas – 12-as, Rokas – 13-as, Titas – 16-as. Bendroje įskaitoje Vilniaus rajono atstovai užėmė 8 vietą tarp 24 komandų.

Jaunimo, gimusio 2002-2003 m., pirmenybės taip pat vyko Kaune. Skirtingai nuo jaunių, čia aukščiausias vietas užėmė merginos. 3000 m nuotolyje tarp negausaus dalyvių būrelio Arijana Kotova atbėgo 3-ia, o Julija Jačun – 5-a. Toje pat rungtyje Deividas Zakševski finišavo šeštas.

Antrą varžybų dieną geriausiai sekėsi Julijai – 1500 m rungtyje užimta 7-a vieta. Arijana finišavo aštunta, o Deividas – 12-as, irgi 1500 m. Tarp 17 rajonų komandų užimta 6 vieta.

Jaunučių, gimusių 2006-2007m., pirmenybės vyko Klaipėdoje ir skirtingai nei vyresnių amžiaus grupių varžybos tik vieną dieną. 600 m nuotolyje Titas Bukauskas užėmė 7 vietą, o mergaičių tarpe tame pačiame nuotolyje Karolina Leščevskaja – 19-ą. 2000 m bėgo Agnieška Bačul ir Evelina Lapunaitė. Evelina finišavo aštunta, o Agnieška – dešimta. Tarp 21 rajonų komandos Vilniaus rajono atstovai liko 12 vietoje.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

lengvosios atletikos mokytojas

Vytautas Gražys