Auksas Vilniaus rajonui!

Balandžio 21 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2005 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių ir 10 berniukų komandų. Vilniaus rajonui mergaičių komandoje žaidė Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Milana Skaiva. Komandos buvo suskirstytos į 2 grupės po 5 komandas.

Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo: prieš Kauno rajono komandą 3:0,  Alytaus komandą 3:2, Širvintų komandą 3:1; pralaimėjo prieš Šilutės komandą 1:3 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Mažeikių komandą 3:2 ir  prieš Šalčininkų komandą 3:2 bei iškovojo pirmąją vietą.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič, Sebastian Stefanovič, užėmė 5 vietą, iškovodami vietą finaliniame etape.