Lietuvos jaunių čempionate – V vieta

Birželio 4 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunių 2005 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių ir 10 berniukų komandų. Vilniaus rajono mergaičių komandai atstovavo Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) ir Milana Skaiva (2009 gim. m.). Komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas.

Vilniaus rajono stalo tenisininkės grupės varžybose laimėjo: prieš Šilutės komandą rezultatu 3:0, Jonavos  komandą – 3:0 ir pralaimėjo prieš Vilniaus komandą 0:3 ir Kauno komandą 1:3 ir žaidė dėl 5-6 vietos prieš Mažeikių komandą, kur sunkioje kovoje laimėjo 3:2.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko (2006 gim. m.), Sebastian Stefanovič (2009 gim. m.) ir Lukaš Borovik (2010 gim. m.) užėmė 9 vietą. Noriu paminėti, kad berniukai žaidė be lyderio Ernesto Urbanovičiaus, kuris susirgo.

Sporto mokyklos stalo teniso mokytojas

Markas Vaitonis