Diana Tabunova Lietuvos jaunučių čempionė

Birželio 21 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunučių (2008 gim. m. ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas. Turnyre dalyvavo stipriausi stalo tenisininkai iš visos Lietuvos, kurie pateko per atrankines varžybas.

Iš viso čempionate dalyvavo 26 mergaitės ir 26 berniukai. Į šį čempionatą per atrankines varžybos pateko ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova (2008 gim. m.), Milana Skaiva (2009 gim. m.) ir Sebastian Stefanovič (2009 gim. m.).

Diana Tabunova iki pusfinalio visus savo susitikimus laimėjo 3:0. Pusfinalį laimėjo prieš labai stiprią varžovę iš Panevėžio 3:1, o finale iškovojo pergalę prieš labai stipria mergaitę iš Vilniaus 3:0 ir tapo Lietuvos jaunučių čempione. Diana jau antrą kartą tapo Lietuvos jaunučių čempione.

Labai gerai sužaidė Sebastian Stefanovič, kuris užėmė labai aukštą 9 vietą. Milana Skaiva užėmė 18 vietą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos

Stalo teniso mokytojas

Markas Vaitonis