Finišavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos mokinių vasaros poilsio programos projektas „Aktyvi vasara“

Šių metų birželio – liepos mėnesiais Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos lengvosios atletikos, futbolo ir biatlono grupių auklėtiniai dalyvavo mokinių vasaros poilsio programoje„Aktyvi vasara“.

Pirmoji stovykla vyko birželio 22 – liepos 2 dienomis Nemenčinėje, kurioje dalyvavo 36 mokiniai iš Nemenčinės Gedimino ir K. Parčevskio gimnazijų, Bezdonių J. Slovackio ir Buivydžių T. Konvickio gimnazijų. Stovyklos metu  futbolo treniruotės vyko gimnazijos stadione, lengvosios atletikos atstovai treniravosi prie mokyklos esančiame miške ir stadione, biatlonininkai treniruotes vykdė šaudykloje: važinėjo riedslidėmis naujoje 1,5 km asfaltuotoje trasoje prie šaudyklos ir kelyje Nemenčinė – Sužionys, dviračiais  išmėgino MTB „Wilia“ maratono trasą Nemenčinės miškuose. Po treniruočių visi rinkosi prie Gėlos ežero paplaukioti, pažaisti sporto žaidimus.

Projekto „Aktyvi vasara“ antro etapo metu liepos 7-9  dienomis biatlonininkai treniravosi Šventojoje. Stovyklos metu važinėjome riedslidėmis, bėgiojome, po treniruočių žaidėme pliažo tinklinį, maudėmės juroje. Stovyklos metu aplankėme pramogų parką ir ragavome picą. Treniruotės Šventojoje buvo paskutinis pasirengimo etapas prieš Lietuvos taurės 1 etapo riedslidėmis varžybas Anykščiuose.

Šeštadienį anksti ryte biatlono šaudykloje Nemenčinėje padarėme paskutinę treniruotę riedslidėmis prieš sprinto varžybas Anykščiuose.  Nemenčinės biatlonininkai gerai pasirengė startams Lietuvos riedslidžių taurės I etapo varžyboms, kurios vyko liepos 11 d. Milena Bernatovič, Emilija Mincevič ir Daniel Buchovski užėmė 1 vietas, Lukaš Mincevič, Mila Senkevič ir Alan Kašperov iškovojo sidabro medalius,  Damian Rynkevič užėmė 3 vietą.

Turiningai praleisti vasarą ir gerai pasirengti varžyboms būtų neįmanoma be vaikų socializacijos programos „Aktyvi vasara“, kurią finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.