Vilniaus rajono krepšininkai iškovojo antrą vietą krepšinio turnyre Lenkijoje

Kovo 14-17 dienomis Pultusko mieste Lenkijoje vyko Tarptautinis krepšinio turnyras „Polbasket 2017“, į kurį atvyko komandos iš Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos. Varžybose labai gerai pasirodė Vilniaus rajono komanda, iškovodama 2 vietą. Vilniaus rajonui turnyre atstovavo 4 Rudaminos F. Ruščico gimnazijos mokiniai ir 5 Pagirių gimnazijos mokiniai. Iš viso turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios sužaidė rungtynes rato sistema.

Pirmame susitikime mūsų krepšininkai susitiko su Pultusko gimnazijos Nr. 3 krepšininkais. Šį susitikimą Vilniaus rajono komanda laimėjo rezultatu 22:8. Antrą susitikimą su Pultusko gimnazija Nr. 2 mūsų krepšininkai taip laimėjo rezultatu 47:11. Trečiosios rungtynės su Pultusko gimnazija Nr. 1 rezultatu 28:7 taip pat baigėsi Vilniaus rajono komandos pergale. Paskutinėse rungtynėse dėl nugalėtojo vardo mūsų krepšininkai susitiko su Lydos sporto mokyklos krepšininkais. Vilniaus rajono atstovai turėjo pripažinti Baltarusijos krepšininkų pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 67:20 baltarusių naudai.

Vilniaus rajono komandos sudėtyje žaidė: Ernest Voitkevič, Daniel Ulevič, Oskar Cibulskas ir Gabriel Bolndz iš Rudaminos F. Ruščico gimnazijos bei Simonas Kukys, Edgaras Mackevičius, Edgaras Buskivadze, Raimunad Jankauskas ir Deivydas Arlauskas iš Pagirių gimnazijos. Turnyro uždarymo metu taures, medalius ir diplomus nugalėtojams ir prizininkams įteikė Pultusko miesto Mokyklų grupės Nr. 4 direktorius Kšyštof Lachmanski.

Laisvu nuo rungtynių laiku turnyro dalyviai turėjo galimybę atgauti jėgas vandens pramogų parke, aplankė Pultusko Senamiestį.

Krepšininkų vardu norėtume padėkoti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai už finansinę paramą vykstant į turnyrą.

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski