Panevėžyje įvyko 12-mečių čempionato finalinės varžybos

Po trijų turų atrankinių varžybų kovo 22 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos vaikų lygos U-12 uždarųjų patalpų riedulio finalinės varžybos, kuriose Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo sidabro medalius.

Finaliniame ture dalyvavo 6 stipriausios berniukų ir mergaičių komandos. Mūsų jaunieji riedulininkai visose atrankinių turų varžybose gerai rungtyniavo, tačiau vis pralaimėdavo Širvintų SM komandai ir laikėsi trečioje vietoje. Finalines varžybas mūsų sportininkai pradėjo rungtynėmis būtent su Širvintų SM komanda. Po įtemptos kovos Vilniaus rajono riedulininkai nugalėjo širvintiškius rezultatu 5:2. Kitą susitikimą su Šiaulių SM „Klevas-2“ riedulininkais mūsų auklėtiniai nesunkiai laimėjo rezultatu 8:0 ir įgijo teisę finale kovoti dėl aukso medalių.

Finalinėse rungtynėse Vilniaus rajono atstovai susitiko su Vilniaus „Žuvėdra – Tauras – CTLF“ komanda. Po permainingos kovos mūsų komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Pralaimėję kovą dėl aukso rezultatu 4:7 Vilniaus rajono sportininkai tapo 2017 m. Lietuvos vaikų lygos U-12 uždarųjų patalpų riedulio vicečempionais ir buvo apdovanoti sidabro medaliais.

Visų turnyro varžybų metu Vilniaus rajono komandos vartus atkakliai saugojo vartininkas Andrius Podolskij. Rezultatyviausiu puolėju buvo Andžej Burkot. Rungtynių metu pasižymėjo patikimi gynėjai Jakub Valiuškevič, Dominik Žemoit ir Robertas Žygelevičius. Finalinio turo geriausiu žaidėju pripažintas Dominykas Jurgo.

Sveikiname jaunuosius žolės riedulininkus ir linkime pergalingų rungtynių ateityje.

Vytautas Vilipas

sporto mokyklos žolės riedulio treneris