Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijos stalo teniso berniukų komanda Lietuvos čempionai

2017 metų Širvintose vyko 2016 – 2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų (2001 m. gim. ir jaunesnių) finalinės stalo teniso varžybos. Varžybose dalyvavo šešios  komandos, kurios tarpusavyje susitiko rato sistema.

Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijos berniukų komanda (David Šostak – 7 kl., Lukas Suboč – 7 kl., Edvin Prystavko – 5 kl. ir Ernest Urbanovič – 4 kl.) užtikrintai iškovojo visas penkias pergales ir tapo LMŽ finalinių varžybų nugalėtoja. Įveikta Biržų r. Pabiržės pagrindinė mokykla (3:0), Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija (3:0), Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus  gimnazija (3:0), Jurbarko r. Eržvilko gimnazija (3:1) ir Širvintų r. Bartkuškio mokykla-daugiafunkcinis centras (3:0).

Mickūnų gimnazijos berniukų komanda buvo pati jauniausia iš visų ir laimėjo prieš  Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnaziją ir Širvintų r. Bartkuškio mokykla-daugiafunkcinį centrą, nors šioms mokykloms atstovauja žaidėjų, kurie yra įtraukti į Lietuvos stalo teniso reitingą.

Po komandinių varžybų vyko asmeninės varžybos. Jose mūsų gimnazijos komandos narys David Šostak laimėjo antrą vietą, o Lukas Suboč – ketvirtą vietą. Ernest Urbanovič ir Edvin Prystavko pateko į dešimtuką.

Kūno kultūros mokytojas Markas Vaitonis