Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų B diviziono čempionate – SIDABRAS Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandai

Baigėsi 2017 m. Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų „B“ diviziono čempionatas. Per pirmąsias paskutinės turnyro dienos rungtynes Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkai 4:1 (1:0) nugalėjo pagrindinius savo konkurentus Šiaulių SM „Klevas“, bet po to pastarieji nugalėjo „Žuvėdra-Tauras“ komand1 ir užsitikrino čempionų titulą.

Per kitas savo rungtynes Vilniaus rajono komanda puikiai žaidė ir 7:1 (4:0) įveikė Kauno „Veršvus“ ir džiaugėsi antrąją vieta. Trečioji pozicija turnyre atiteko „Žuvėdrai-Taurui“, kuri pralaimėjo „Veršvams“ 5:6 (1:3), bet aplenkė kauniečius dėl geresnių įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.

Geriausiu čempionato žaidėju buvo išrinktas Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komandos narys Edgaras Chatkevičius.