„Olimpinė žvaigždė“ – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktoriui Marijanui Kačanovskiui

Balandžio 20 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vykdomojo komiteto posėdžio metu buvo apdovanoti jubiliejines sukaktis minėję, olimpiniam sąjūdžiui nusipelnę žmonės.

Tarp apdovanotų buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė 60-mečio proga „Olimpinę žvaigždę“ įteikė daugkartiniam Lietuvos biatlono čempionui, Pasaulio veteranų biatlono čempionato aukso medalio laimėtojui, ilgamečiam Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktoriui ir treneriui, išugdžiusiam didelį būrį jaunų biatlonininkų, aktyviam sporto organizatoriui Marijanui Kačanovskiui. LTOK prezidentė linkėjo stiprios sveikatos ir nesenkančios energijos darbe su jaunimu, puoselėjant olimpines idėjas, vertybes.

sporto mokyklos bendruomenė