Vilniaus rajono biatlonininkai pagerbti Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete

Gegužės 4  d. Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto (LTOK) būstinėje buvo pagerbti XIII Europos žiemos jaunimo olimpinio festivalio Erzurume (Turkija) dalyviai. Pagerbtų sportininkų tarpe taip buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Nikita Romanov bei Lietuvos biatlono jaunimo rinktinės treneris Marijan Kačanovski.

Ketvirtadienį po pietų LTOK būstinėje susirinko LTOK atstovai su prezidente Daina Gudzinevičiūte priešaky, delegacijos Erzurume vadovė, Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė, Lietuvos biatlono, slidinėjimo, dailiojo čiuožimo ir  greitojo čiuožimo federacijų prezidentai, Vilniaus, Kauno, Vilniaus rajono, Anykščių, Utenos, Ignalinos ir Visagino sporto mokyklų ir centrų vadovai, gausus būrys spaudos atstovų. Iš pradžių LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasidalino įspūdžiais iš Erzurumo, kuriuos patyrė stebėdama slidinėjimo, greitojo čiuožimo, dailiojo čiuožimo bei biatlono varžybas XIII Europos jaunimo olimpinio festivalio metu. Prezidentė atkreipė dėmesį, kad sportininkai varžėsi negailėdami savęs ir pasirodė pagal savo galimybes. D. Gudzinevičiūtė pasveikino greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose aukso medalį iškovojusį Silvijų Ramanauską bei įteikė jam 1 tūkstančio eurų  piniginę premiją, EJOF organizatorių padėkos raštą ir LTOK atminimo statulėlę bei LTeam daiktinius prizus. Sveikinimo raštais bei atminimo statulėlėmis taip buvo apdovanoti nemenčiniečiai biatlonininkas Nikita Romanov bei treneris, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski. Tarp apdovanotų sporto mokyklų ir centrų buvo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla.

Sportininkų vardu jaunas festivalio ambasadorius Aras Arlauskas padėkojo LTOK už galimybę dalyvauti Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, ir šventinį Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimą vasario 16 d.

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski