Vilniaus rajono mokyklų žaidynių gimnazijų ir pagrindinių mokyklų slidinėjimo varžybos

Vasario 1 dieną Nemenčinės biatlono ir slidinėjimo sporto centre įvyko Vilniaus rajono mokyklų žaidynių gimnazijų ir pagrindinių mokyklų slidinėjimo varžybos. Varžybose dalyvavo 50 mokinių iš 7 Vilniaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Pagrindinių mokyklų įskaitoje nepralenkiami buvo Mostiškių mokyklos – daugiafunkcinio centro tiek merginos, tiek vaikinai, kurie komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Antri liko Eitminiškių pagrindinės mokyklos sportininkai, o trečia vieta atiteko Šumsko pagrindinės mokyklos vaikinams. Merginų komandų įskaitoje antrąją vietą iškovojo Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos sportininkės.

Taip pat medaliais ir diplomais buvo apdovanoti sportininkai už geriausią individualiai pasiektą rezultatą: Albert Kisel užėmė 1, Artur Kozlovski – 2, Daniel Jackevič – 3 vietą (visi iš Mostiškių); merginų tarpe 1 vietą užėmė Emilija Siavro iš Mostiškių, Kamilė Jakubauskaitė iš Bezdonių – 2, Kamilė Stefanovič iš Mostiškių – 3.

Arši kova taip pat vyko tarp gimnazijų sportininkų. Komandinėje merginų, taip pat ir vaikinų įskaitoje stipriausi buvo Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniai. Antrąją vietą merginų įskaitoje iškovojo Buivydžių gimnazijos atstovės, o trečioje vietoje liko Medininkų gimnazijos merginos. Vaikinų įskaitoje antra vieta atiteko Buivydžių gimnazijos slidininkams.

Kaip ir pagrindinių mokyklų, ir gimnazijų dalyviai taip pat buvo apdovanoti medaliais ir diplomais už individualiai pasiektus rezultatus: Romualdas Aleksandrovas iš Nemenčinės užėmė 1 vietą, Ruslan Pukšto iš Nemenčinės – 2, o Robert Ciura iš Buivydžių – 3 vietą. Merginų tarpe 1 vietą užėmė Viktorija Romanova iš Nemenčinės, Agata Pozlevič iš Mostiškių – 2, Dominyka Demenytė iš Nemenčinės – 3.

Sveikiname visus varžybų dalyvius, prizininkus bei nugalėtojus, o taip pat jų mokytojus.