7 Vilniaus rajono atstovų medaliai Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidėmis varžybose

Šeštadienį Ignalinoje vyko I etapo, iš keturių numatytų Ignalinoje, Nemenčinėje, Utenoje ir Anykščiuose Lietuvos slidinėjimo taurės varžybos riedslidėmis klasikiniu stiliumi.  Varžybose susirinko 75 sportininkai iš Vilniaus, Visagino, Anykščių, Ignalinos, Druskininkų ir gausi delegacija iš Vilniaus rajono. Mūsų sportininkai į varžybas vyko dviem sporto mokyklos mikroautobusais. Sportininkai varžėsi 1 km, 2 km, 3 km, 5 km ir 10 km distancijose. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovai, 7 kartus atsistoję ant nugalėtojų pakylos įvairiose amžiaus grupėse.

Geriausiai sekėsi mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje. Visa pakyla priklausė Vilniaus rajono atstovams: Emilija Siavro atsistojo ant aukščiausio laiptelio, įveikusi 3 km per 5 min. 14 sek. Labai aštri kova dėl antros vietos vyko tarp komandos draugių Viktorijos Romanovos ir Kamilės Jakubauskaitės , kurios finiše parodė vienodą laiką, bet keliomis šimtosiomis sekundės greitesnė buvo Viktorija, iškovodama antrą vietą su rezultatu 5 min. 36,69 sek. Kamilė pasidabino bronzos medaliu, įveikusi 3 km per 5 min 39,79 sek.

Berniukų grupėje gerai riedslidėmis važiavo Marek Griniuk, kuris atsistojo ant trečio nugalėtojų pakylos laiptelio. Marek 2 km nuotolį įveikė per 5 min. 14 sek. ir iškovojo bronzos medalį. Rolandas Sumbaras finišavo 5-as su rezultatu 5 min. 37 sek. Daniel Jackevič finišo liniją kirto 7 vietoje su rezultatu 6 min. 06 sek.

Mergaičių 2004 gim. m. ir jaunesnių grupėje Evelina Dulko 1 km distancijoje užėmė 2 vietą su rezultatu 3 min. 19 sek., Gabriela Mikulska distancijoje užtruko 4 min. 25 sek. ir finišavo 4 vietoje. Vaikinų grupėje 1 km distancijoje geriausiai sekėsi Tomašui Simanovičiui, kuris užėmė 4 vietą su rezultatu 3 min. 08 sek. Jakub Gedris važiavo trečias, bet nukrito ir finišavo 5, įveikęs distanciją per 3 min 22 sek. Aleksandr Lavrinovič taip pat neišsilaikė posūkyje, nukrito ir distancijoje užėmė 6 vietą su rezultatu 3 min. 49 sek.

Pirmą kartą varžybose startavę Edvin Siavro ir Boguslav Lavrinovič finišavo 8 ir 9 vietose, įveikę 1 km per 4 min 03 sek., o Boguslav per 4 min. 30 sek. Gerai 3 km bendro starto lenktynėse vaikinu 2000-2001 gim. m. grupėje startavo  Romualdas Aleksandrovas ir Ruslan Pukšto. Romualdas po pirmo kilometro važiavo ketvirtas, greitai įveikė sekančius 2 km. ir finišavo antras, įveikęs 3 km per 6 min 58 sek. Ruslan  Pukšto iškovojo bronzos medalį su rezultatu 7 min 08 sek.

Vyrų Elito grupėje 1999 m. gim. ir vyresni Nikita Romanov labai gerai važiavo riedslidėmis ir užėmė 5 vietą, įveikęs 10 km per 26 min 06 sek.

Antras taurės varžybų etapas vyks birželio 16 d. Nemenčinėje.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės varžybose Nemenčinėje.