Puikus Vilniaus rajono riedulininkų pasirodymas grindų riedulio turnyre Lenkijoje

Š. m. birželio 10 d. Suvalkuose (Lenkija) vyko „Junior Suvalki Cup 2017“ grindų riedulio taurės turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos rinktinė sudaryta iš 10 Lietuvos sporto vilčių žaidynių čempionų – Vilniaus rajono atstovų ir 4 vicečempionų – Ignalinos sportininkų. Vilniaus rajonui atstovavo Rudaminos F. Ruščico gimnazijos mokiniai Andžej Burkot, Tomaš Burkot, Rafal Stankevič, Edgar Saldiun, Radoslav Arciševski, Robertas Žygelevičius, Karol Žavoronok, Jakub Valiuškevič ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai Lukas Kaziukevičius ir Justas Andriuškevičius.

Pirmajame susitikime su UKS „Orly“ komanda jau po trijų minučių nu žaidimo pradžios Lietuvos rinktinė komanda pirmavo 1:0. Rungtynės baigėsi rezultatu 9:1 mūsų komandos naudai.

Susitikimas su Rajgrodo gimnazija taip pat baigėsi Lietuvos rinktinės pergale 5:2. Su Gimnazija „Novinka“ mūsų komanda sužaidė lygiosiomis 4:4.

Dėl pirmosios vietos su Gimnazijos „Jasionowka“ komanda vyko labai atkakli kova. Deja, bet riedulininkai iš Lietuvos turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir tenkintis užimta antra vieta. Įvarčius komandai pelnė Rafal Stankevič 12, Andžej Burkot – 5, Lukas Kaziukevičius – 4. Rinktinė komanda iš Lietuvos buvo apdovanota taure.

Taip pat buvo išrinktas geriausias turnyro vartininkas – juo tapo Lietuvos rinktinės vartininkas Jakub Valiuškevič, geriausiu centriniu puolėju pripažintas Rafal Stankevič, kuris pelnė ir pagrindinį geriausio viso turnyro žaidėjo prizą –Taurę.

Vytautas Vilipas
sporto mokyklos žolės riedulio treneris