Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos abiturientų išleistuvių šventė

Birželio 14 dieną įvyko 2017 metų Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos abiturientų išleistuvių šventė. Šventės metu sporto mokyklą baigiantiems abiturientams Agnei Gaštold, Inesai Šlempo, Anetai Jacukevič, Dariušui Černigovkiui, Robertui Bartusevičiui, Aurimui Pavasariui, Denisui Ovčarovui, Albertui Blaževičiui, Povilui Nariūnui, Romanui Bulgakovui ir Andžejui Bobinui buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai ir stikliniai apdovanojimai. Abiturientus sveikino Sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski ir pavaduotoja ugdymui Edita Paketur, linkėdami Jiems kuo geriausios kloties plėtojant įgytus sporto mokslo žinias ir diegiant jas į praktiką. Ypač jautrius ir prasmingus žodžius direktorius tarė apie kiekvieną baigiantį mūsų mokyklą sportininką, ne kartą garsinusius ne tik Sporto mokyklos, bet Vilniaus rajono vardą įvairiose respublikinėse ir tarptautinėse varžybose.

Šventėje dalyvavo ir išleido savo sportininkus žolės riedulio treneris Vytautas Vilipas iš Rudaminos, lengvosios atletikos treneris Vytautas Gražys iš Paberžes, slidinėjimo treneris Jurij Levko iš Mostiškių, tinklinio treneriai Valdemaras Šumskas ir Zbignev Sinkevič iš Avižienių.

Sporto mokyklos direktorius taip pat pasveikino jubiliejų minintį krepšinio trenerį Zbignevą Leganovičių. Jubiliejaus proga nuoširdžiai dėkojo Jam už ištvermę ir darbą, fizines ir dvasines galias, daugybę metų kantriai aukotas ir aukojamas sportui. Linkėjo Zbignevui  stiprios sveikatos, visada tik teigiamo ir nedvejojančio ryžtingumo, toli į ateitį žvelgiančio optimizmo ir niekada neblėstančio humoro jausmo.

Po pažymėjimų įteikimo abiturientai ir svečiai vaišinosi paruošta kava, arbata ir saldumynais. Treneriai, mokiniai ir tėvai dar turėjo padirbėti susirinkimuose – įvairių tarybų posėdžiuose ir tik po to prisijungti prie vaišių.

Užfiksuotas renginio akimirkas kviečiame peržiūrėti nuotraukų galerijoje.

Renginio organizatoriai