Sėkmingas Vilniaus rajono atstovų startas dviračių varžybose Lenkijoje

Liepos 9 d. Geldapėje vyko 8 etapo MTB dviračių maratono „Maratony kresowe“ varžybos. varžybose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Romualdas Aleksandrovas iš Nemenčinės.

Romualdas varžėsi 8,6 km Mini maratono distancijoje. Įveikęs 6 km Romualdas važiavo tarp lyderių, tačiau pirmas važiavęs dviratininkas pasuko ne ta krytimi. Tai pastebėjęs, staigiai stabdė nuokalnėje, to pasekmėje susidarė spūstis. Dėl to dviratininkai prarado keliasdešimt sekundžių, o grįžęs į trasą Romualdas važiavo dešimtas. Paskutinius kilometrus iki finišo Romualdas stipriai spaudė dviračio pedalus ir distanciją baigė antras, atsilikęs nuo nugalėjusio baltarusio vos 1 sekundę. Romualdas Aleksandrovas 8,6 km įveikė per 15 min. 41 sek.

Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė merginų 2003-2004 gim. m. grupėje atitinkamai užėmė 4 ir 5 vietas. Viktorija 8,6 km nuvažiavo per 18 min. 16 sek. ir vos 5 sek. atsiliko nuo trečios vietos laimėtojos. Kamilė distanciją įveikė per 18 min. 30 sek. ir finišavo penkta.

Sveikiname Romualdą Aleksandrovą ir linkime gerų startų ateityje.