Puikus Vilniaus rajono slidininkų startas Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionate

Rugpjūčio 26-27 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas. Šiais metais varžybos grįžo į įprastą dviejų dienų formatą – pirmą dieną sportininkai varžėsi kroso rungtyje, o antrą dieną vyko persekiojimo varžybos riedslidėmis.

Pirmą varžybų dieną dalyviai, atsižvelgiant į amžių, turėjo įveikti bėgimo trasą nuo 1 km iki 8 km. Vilniaus rajono atstovai sudarė rimtą konkurenciją varžovams, nes net 6 slidininkai stojo ant nugalėtojų pakylos. Marek Griniuk 3 km distancijoje iškovojo 2 vietą. Tuoj už jo 3 vietoje finišavo Rolandas Sumbar. Romualdas Aleksandrovas tarp labai stiprių konkurentų finišavo trečias. Puikių rezultatų pasiekė mūsų jaunutės mergaitės, užimdamos visą nugalėtojų pakylą – Kamilė Jakubauskaitė nuotolį nubėgo greičiausiai ir finišavo pirma, o už jos finišavo Emilija Siavro ir Anelė Levko.

Antrą varžybų dieną nusimatė intriguojanti kova, kadangi varžybų dalyviai startavo atsižvelgiant į praeitos dienos rezultatus, t. y. su laiko atsilikimu nuo lyderio. Kiekvienas sporto mokyklos auklėtinis yra vertas pagyrimų, nes beveik visi sugebėjo išlaikyti pirmines pozicijas savo amžiaus grupėse: Kamilė Jakubauskaitė iškovojo aukso medalį, Emilija Siavro – sidabro, Marek Griniuk, Romualdas Aleksandrovas ir Anelė Levko užėmė trečiąsias vietas.

Kamilė Jakubauskaitė tapo absoliučia Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionato nugalėtoja, už ką slidininkei bei jos treneriui Marijanui Kačanovskiui Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Algirdas Raslanas įteikė padėkos raštus.