Sidabro medaliai Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos riedulininkams

Rugsėjo 20 d. Širvintų dirbtinės dangos aikštėje vyko 2017 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos berniukų U-12 (2005 gimimo metų ir jaunesnių) finalinės varžybos. Dėl apdovanojimų varžėsi 6 pajėgiausios Šiaurės ir Pietų zonų po 3 geriausias komandas.

Pagal varžybų rezultatus komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje žaidė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos, Šiaulių SM „Klevo 1“ ir „Klevo 2“ komandos. „B“ pogrupyje rungtyniavo Širvintų SM, Joniškio SC ir Vilniaus SM „Tauras-Trakų Vokė“ komandos.

Komandos pogrupiuose žaidė ratų sistema. „A“ pogrupyje geriausiai žaidė ir I vietą laimėjo  Vilniaus r. SM riedulininkai. Jie rezultatu 17:0 sutriuškino Šiaulių SM „Klevo -2“ ir 5:4 „Klevo -1 “ komandas. Antri buvo SM „Klevo-1“ komanda, rezultatu 11:0 nugalėjusi savo jaunesnius bičiulius.

„B“ grupėje pergalingai rungtyniavo Širvintiškiai – jie rezultatu 7:0 nugalėjo Vilniaus SM „Taurą-Trakų Vokę“, 12:0 Joniškio SC ir užėmė pirmąją vietą. Antri buvo Vilniaus SM „Tauro-Trakų Vokės“ riedulininkai rezultatu 5:2 nugalėję joniškiečius.

Kovoje dėl 5–6 vietų Joniškio SC rezultatu 7:3 nugalėjo Šiaulių SM „Klevas-2“. Trečiąją vietą laimėjo Šiaulių SM „Klevas-1“ komanda, rezultatu 7:4 nugalėjusi Vilniaus SM „Taurą-Trakų Vokės“ komandą.

Kovoje dėl čempionų titulų Širvintų SM rezultatu 6:1 nugalėjo Vilniaus r. SM ir buvo apdovanoti aukso medaliais sidabro medalius pelnė Vilniaus rajono sporto mokyklos jaunieji riedulininkai Andžej Burkot, Kamil Kovger, Daniel Jurcevič, Daniel Malinovski, Dominyka Jurgo, Robert Žygelevičius, Dariuš Litvin.

Varžybų dalyvius sveikino ir apdovanojimus teikė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas ir Širvintų sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė. Geriausieji komandų žaidėjai Matas Povilaitis (SM „Klevas-2), Nedas Gasiulis (Joniškio SC), Danielius Petkevič (SM „Tauras-Trakų Vokė), Povilas Sinkevičius (SM „Klevas-1), Dominika Jurgo, (Vilniaus r. SM) – vienintelė mergaitė žaidusi komandoje, Danielius Kojis (Širvintų SM)  buvo apdovanoti gražiais žolės riedulio sportininkų nuotraukų albumais.