Startavo 2017-2018 m. Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato „B“ diviziono varžybos

Rugsėjo 23 d. Rudaminoje startavo 2017-2018 m. Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato „B“ diviziono varžybos. Jose dalyvauja 4 komandos: Širvintų SM, SŽK „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ Vilnius, Kauno „Veršvai“ ir „Vilniaus r. SM-Ardas“ .Visos komandos Rudaminoje sužaidė po dvejas rungtynes. Dvi pergales pelnė praeitų metų čempionė patyrusi Širvintų komanda. Vilniaus rajono sporto mokyklos komanda, sudaryta iš jaunių–jaunučių ir keleto buvusių sporto mokyklos auklėtinių, kurią treniruoja treneris Vytautas Vilipas, pirmose rungtynėse 6:2 įveikė Kauno „Veršvius“. Įvarčius pelnė: 2 įvarčius perspektyviausias rajono žolės riedulininkas Rafal Stankevič, 2 sporto mokyklos auklėtinis Denis Jastrebov, po 1 Ernestas Daukševičius ir Laurynas Vaičkus. Antrose rungtynėse ilgą laiką pirmavę rajono sportininkai su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ sužaidė 4-4. Du įvarčius pelnė Rafal Stankevič, po vieną Denis Jastrebov ir Karolis Donculas. Surikę 4 taškus Vilniaus rajono komanda įsitvirtino 2 lentelės vietoje.

Sekantis turas vyks spalio 14 dieną Vilniuje, po to čempionatas tęsis 2018 metų pavasarį.

Vytautas Vilipas
sporto mokyklos žolės riedulio treneris

Nuotraukų galerija: