9 Nemenčinės biatlonininkų medaliai Lietuvos mokinių vasaros biatlono čempionate Ignalinoje

Rugsėjo 29 d. Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono vasaros čempionatas, kuriame labai gerai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai iš Nemenčinės, iškovodami daugiausia medalių tarp Vilniaus, Visagino, Anykščių ir Ignalinos sporto centrų.

Šeštadienį  sportininkai rungtyniavo sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint. Rugsėjo 14 d. Nemenčinėje buvo atidaryta nauja biatlono šaudykla, kurioje dvylikamečiai pradėjo mokytis šaudyti ir po poros savaičių treniruočių Ignalinoje atsistojo ant nugalėtojų pakylos. Geriausiai sekėsi Silvijai Karavackaitei mergaičių 2005 m. gim. ir jaunesnių grupėje. Silvija greičiausiai įveikė 3 km distanciją riedslidėmis, dvejuose šaudymuose suklydo 3 kartus ir nugalėjo. Silvija Karavackaitė distanciją įveikė per 16 min. 04 sek. ir pasidabino aukso medaliu. Antrą vietą ir sidabro medalį iškovojo Karina Borkovska. Karina  distancijoje užtrūko 17 min. 32 sek., šaudykloje suklydusi 4 kartus. Vaikinų grupėje sidabro medalį iškovojo Damian Rynkevič. Damian pirmame ir antrame šaudyme pataikė į visus taikinus, 3 km. įveikė per 13 min. 57 sek ir finišavo antras. Daniel Buchovski pirmame šaudyme suklydo 2 kartus, antrame 3 ir užėmė 3 vietą. Daniel 3 km įveikė per 15 min. 15 sek. ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Albert Gasperovič distanciją įveikė per 15 min. 43 sek. ir finišavo ketvirtas.

Dar  medalius mūsų rajono sportininkai iškovojo 2003-2004 m. gim. grupėje 4 km distancijoje. Viktorija Romanova greitai nuvažiavo pirma 1,3 km ratą, šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir pirmavo. Antrame šaudyme gulomis Viktorija suklydo 2 kartus, greitai įveikusi paskutinį ratą ir finišavo pirma su rezultatu 13 min. 42 sek.,  iškovodama aukso medalį. Kamilė Jakubauskaitė 4 km distanciją įveikė per 16 min. 31 sek. Šaudykloje suklydusi 7 kartus užėmė 5 vietą. Marek Griniuk labai greitai važiavo riedslidėmis, bet pirmame šaudyme gulint suklydo 3 kartus, antrame šaudyme pataikė į visus taikinius ir finišavo antras. Marek distanciją įveikė per 13 min. 19 sek. ir buvo apdovanotas sidabro medaliu. Mergaičių 2001-2002 m. gim. grupėje dar vieną aukso medalį iškovojo  Sara Urumova 5 km distancijoje. Sara šaudyme gulint ir stovint suklydo po tris kartus, greitai važiavo riedslidėmis ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį užtrukusi distancijoje 20 min 10 sek. Vaikinų grupėje Romualdas Aleksandrovas varžėsi 6 km distancijoje. Romualdas šaudyme gulint suklydo 2 kartus, stovint padarė dar tris klaidas ir užėmė 2 vietą, 6 km nuvažiavęs per 18 min. 14 sek. Ruslanas Pukšto vaikinų 1999-2000 m. gim. grupėje rungtyniavo 7,5 km. distancijoje. Ruslan šaudyme stovint suklydo kartą, dar du kartus šaudant stovint ir užėmė 2 vietą su rezultatu 21 min. 32 sek. ir iškovojo sidabro medalį. Vilniaus rajono atstovai iškovojo 9 medalius, iš jų 3 aukso. Viasagino, Vilniaus, Anykščių ir Ignalinos atstovai pelnė po 3 medalius.

Sveikiname biatlonininkus su gerais startais ir linkime pergaliu.