6 Vilniaus rajono atstovų medaliai Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidėmis varžybose Anykščiuose

Šeštadienį Anykščiuose vyko paskutinio, ketvirto etapo Lietuvos slidinėjimo taurės varžybos riedslidėmis klasikiniu stiliumi, kurias organizavo Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija. Varžybose varžėsi sportininkai iš Vilniaus, Visagino, Anykščių, Ignalinos, Latvijos ir gausi delegacija iš Vilniaus rajono. Sportininkai varžėsi 4 km, 6 km, 12 ir 18 km distancijose Anykščių regioninio parko dviračių takais, „Lajų tako“ papėdėje. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, o ypatingų pagyrų žodžių nusipelnė biatlonininkai, kurie penktadienį pelnė 5 medalius Lietuvos biatlono čempionate Ignalinoje, o šiandien atsistojo ant nugalėtojų pakylos Anykščiuose. Po varžybų Anykščiuose turėjo paaiškėti Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidėmis nugalėtojai ir prizininkai bendroje įskaitoje.

Varžybose geriausiai sekėsi mergaitėms 2002-2003 gim. m. grupėje 6 km distancijoje, kurioje visa pakyla priklausė Vilniaus rajono atstovėms. Prieš startą Nemenčinietės Kamilė Jakubauskaitė, Viktorija Romanova ir Emilija Siavro iš Mostiškių turėjo vienodus šansus nugalėti bendroje įskaitoje, kas kėlė intrigą prieš startą. Nuo pat starto į priekį išsiveržė Emilija, Viktorija ir Kamilė. Įveikus 3 km Viktorija ir Kamilė padidino spartą, kurios neatlaikė Emilija ir atsiliko. Paskutiniuose distancijos metruose greitesnė buvo Kamilė, kuri tapo nugalėtoja. Kamilė 6 km įveikė per 21 min. 33,38 sek. Viktorija finišavo antra, atsilikusi vos 0,15 sek. ir iškovojo sidabro medalį, distanciją įveikusi per 21 min. 33,53 sek. Bronzos medaliu apdovanota Emilija Siavro, 6 km nuvažiavusi per 22 min. 08 sek. 4 vietą užėmė Anelė Levko, distancijoje užtrūkusi 24 min. 19 sek

Vaikinų 2002-2003 gim. m. grupėje 12 km distancijoje 2 vietą ir sidabro medalį iškovojo Marek Griniuk, užtrukęs distancijoje 37 min. 46 sek. Rolandas Sumbaras finišavo ketvirtas su rezultatu 40 min. 46 sek., Daniel Jackevič liko septintas nuvažiavęs 12 km per 43 min. 01 sek., o Artur Kozlovski distancijoje užtrūko 50 min. 13 sek. ir finišavo 9 vietoje. Berniukų 2004-2006 m. gim. grupėje 4 km distancijoje geriausiai startavo Tomaš Simanovič, kuris užėmė 6 vietą su rezultatu 24 min. 32 sek. Edvin Siavro finišavo 7, distanciją įveikęs per 25min. 17 sek. Tomaš Masevič finišavo devintas, užtrukęs distancijoje 27 min. 47 sek.

Dar du medalius iškovojo nemenčiniečiai Romualdas Aleksandrovas ir Ruslan Pukšto vaikinų 2000-2001 gim. m. grupėje 12 km distancijoje. Romualdas visą distanciją važiavo su Pauliumi Januškevičiumi iš Anykščių ir tik paskutiniuose 100 metrų iki finišo greitesnis buvo varžovas. Romualdas Aleksandrovas atsiliko 3 sekundėmis ir iškovojo sidabro medalį, 12 km nuvažiavęs per 33 min. 04 sek. Bronzos medalį iškovojo Ruslan Pukšto, finišo liniją kirtęs trečias, nuvažiavęs distanciją per 36 min. 10 sek. o Albert Kisel užėmė 5 vietą su rezultatu 38 min. 51 sek.

Po finišo varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Po to įvyko Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidėmis  nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas bendrojoje įskaitoje. Penkios taurės nukeliavo į Nemenčinę ir viena į Mostiškes. Taure už pirmą vietą apdovanota Kamilė Jakubauskaitė, Viktorija Romanova, Romualdas Aleksandrovas ir Marek Griniuk apdovanoti taurėmis už antrą vietą, o Emilijai Siavro ir Ruslanui Pukšto įteiktos taurės už trečią vietą. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti rėmėjų daiktiniai prizai ir taurės.

Spalio 6-7 dienomis Ignalinoje vyks paskutinės vasaros sezono varžybos – Lietuvos mokinių pirmenybės, kuriose dalyvaus ir Vilniaus rajono atstovai.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės varžybose.