Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos žolės riedulininkai – U-14 Lietuvos čempionai!

Š. m. rugsėjo 29 d. Rudaminoje vyko finalinės U-14 jaunučių berniukų žolės riedulio pirmenybės. Puikiai jose pasirodė trenerio Vytauto Vilipo treniruojami Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos jaunieji  riedulininkai.

Pirmame susitikime mūsų riedulininkai dominavo aikštėje ir 6:0 įveikė Širvintų SM  komandą. Antrame susitikime sausu rezultatu 7:0 sutriuškino  Šiaulių „Klevas 1“ komandos atstovus. Paskutinėse  rungtynėse su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-Radioloftai“ komanda turėjo paaiškėti čempionai. Lygi kova vyko visų rungtynių metu ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 2:2, kurios buvo palankesnės Vilniaus rajono atstovams. Abi komandos surinko 7 taškus ir turėdami geresnį įmuštų-praleistų įvarčių santykį Vilniaus rajono sporto mokyklos riedulininkai tapo Lietuvos čempionais.

Geriausio žaidėjo prizą pelnė Rafal Stankevič, jam įteiktas žolės riedulio foto albumas „Naujoji banga“. Rezultatyviausi komandos žaidėjai buvo Dominik Žemoit – 8 įvarčiai, Rafal Stankevič – 6 įvarčiai, Andžej Burkot – 1 įvartis. Komandoje dar žaidė patikimai vartus saugojęs Andrius Podolskij, žaidėjai  Robert Žygelevičius, Gabrielius Pakštelis, Jakub Valiuškevič, Lešek Litvin, Karol Žavoronok.

Vytautas Vilipas
sporto mokyklos žolės riedulio treneris