Vilniaus rajono grindų riedulininkės pasipuošė Bronzos medaliais

Rugsėjo 30 d. Vilniuje buvo žaidžiamos Lietuvos jaunių ir jaunučių sporto vilčių žaidynių grindų riedulio finalinės varžybos. Mūsų rajonui atstovavo rinktinė sudaryta iš Marijampolio Meilės Lukšienės, Rudaminos F. Ruščico ir „Ryto“ gimnazijų sportininkių, kurias treniruoja kūno kultūros mokytojai-metodininkai Saulius Barevičius ir Vytautas Vilipas.

Mūsų rajonui atstovavo jaunutės, 2-3 metais jaunesnės žaidėjos. Rajono grindų riedulininkės 3:4 pralaimėjo Ignalinos rinktinei,1:6 nusileido Širvintų sportininkėm ir 2:1 įveikė Kelmės bei 4:1 Molėtų rinktines. Vilniaus rajono, Kelmės ir Ignalinos komandos surinko po šešis taškus, todėl galutinės lentelės padėtį lėmė daugiau įmuštų-praleistų įvarčių santykis. Antrą vietą užėmė Kelmės, trečią Vilniaus rajono rinktinės. Čempionėmis tapo visas varžoves nugalėjusios Širvintų grindų riedulininkės, surinktos iš žolės riedulininkių komandos.

Vilniaus rajono rinktinė apdovanota taure, bronzos medaliais, diplomais. Naudingiausia turnyro žaidėja rajono komandoje Katalina Baranovskytė apdovanota specialiu „Arimex“ rėmėjų prizu. Grindų riedulio prezidentas Arvydas Ilgevičius visoms komandoms įteikė šalmus ir kitose žaidynėse varžybas organizuos su vartininkais.

Vytautas Vilipas
sporto mokyklos žolės riedulio treneris

Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių grindu riedulio varžybos Vilniuje | GALERIJA