8 Nemenčinės biatlonininkų medaliai Lietuvos slidinėjimo čempionate Ignalinoje

Spalio 6-7 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo vasaros čempionatas, kuriame labai gerai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai iš Nemenčinės, iškovodami daugiausia medalių tarp Vilniaus, Visagino, Anykščių, Utenos ir Ignalinos sporto centrų.

Penktadienį sportininkai rungtyniavo kroso varžybose 2, 3, 5, km distancijose. Kamilė Jakubauskaitė mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje 2 km nubėgo per 9 min. 36 sek. ir iškovojo aukso medalį. Marek Griniuk vaikinų grupėje 3 km distancijoje užėmė 2 vietą ir iškovojo sidabro medalį, nubėgęs 3 km per 11 min. 32 sek. Romualdas Aleksandrovas vaikinų 2000-2001 gim. m. grupėje rungtyniavo 5 km distancijoje. Romualdas visą distanciją bėgo tarp lyderių ir tik paskutiniuose metruose nusileido Anykščių atstovui ir iškovojo sidabro medalį. Romualdas Aleksandrovas 5 km nubėgo per 21 min. 29 sek.

Šeštadienį slidininkai varžėsi 4, 6, 8 ir 10 km distancijose iš bendro starto riedslidžių varžybose. Kamilė Jakubauskaitė ir Viktorija Romanova rungtyniavo 4 km distancijoje. Nemenčinietės nuo pat starto pirmavo pasikeisdamos lyderės vaidmeniu, bet paskutiniuose 400 metruose Viktorija padidino važiavimo spartą ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį. Viktorija Romanova 4 km įveikė per 12 min. 02 sek. Kamilė Jakubauskaitė atsiliko sekunde ir buvo apdovanota sidabro medaliu. Marek Griniuk vaikinų 2002-2003 gim. m. grupėje 6 km distancijoje užėmė 3 vietą ir apdovanotas bronzos medaliu. Marek nuotolį įveikė per 16 min. 42 sek. Sara Urumova varžėsi 8 km distancijoje. Sara nuo pat starto pirmavo ir pirma įveikusi 2 km ratą turėjo 10 sek. persvarą. Antrame rate dar padidino pranašumą prieš Utenos atstovę iki 25 sek. Paskutinius du ratus Sara išlaikė didėlę važiavimo sparta ir nugalėjo su minutės persvara prieš varžoves. Sara Urumova pasidabino aukso medaliu, 8 km įveikusi per 24 min. 25 sek. Romualdas Aleksandrovas rungtyniavo 10 km distancijoje. Po pirmo kilometro į priekį išsiveržė Anykščių, Ignalinos ir Nemenčinės atstovai. Keisdamiesi sportininkai nuvažiavo 8 kilometrus ir visi mėginimai nuvažioti nuo varžovų buvo nesėkmingi. Paskutiniame 2 km rate Romualdas padidino važiavimo greitį, kurį sugebėjo palaikyti tik Paulius Januškevičius iš Anykščių. Romualdas Aleksandrovas labai greitai įveikė paskutinius du pakilimus ir atitrūko nuo anykštėno finišuodamas pirmas. Romualdas Aleksandrovas 10 km nuvažiavo per 24 min. 43 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime pergalių žiemos startose.