Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, žolės riedulys berniukai

Vilniaus rajono žolės riedulio vaikinų rinktinė Rudaminoje kovojo dėl vieno kelialapio į finalines varžybas. Su Joniškio rajonu laimėję 6:0 (įvarčius pelnė L. Dubickas, E. Zaurakas,  A. Martynenko, K. Donculas; 2 įv. pelnė E. Daukševičius) ir Kauno miesto rinktine 3:0 (įvarčius pelnė R. Stankevič, D. Jastrebov, E. Zaurakas)  pateko į finalinį etapą, kuris vyko spalio 7-8 dienomis Vilniuje.

Finale 2:2 (pasižymėjo D. Jastrebov ir A.Burkot po puikaus R. Stankevič perdavimo) sužaidė su Šiaulių miesto rinktine, 0:6 nusileido daugkartinei žaidynių čempionei Širvintų rajono rinktinei ir po įtemptos kovos 0:2 pripažino Vilniaus miesto sportininkų pranašumą ir užėmė ketvirtą vietą.

Rinktinei atstovavo K. Donculas, E. Daukševičius, A. Cimbaliuk,  E. Zaurakas, D. Žemoit,  A. Podolskij,  P. Mardusevičius, G. Pakštelis, L. Dubickas iš Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bei D. Jastrebov, A. Martynenko, E. Komarovski buvę „Ryto“ gimnazistai, o taip pat F. Ruščico gimnazijos sportininkai K. Žavoronok, L. Litvin, A. Burkot, R. Stankevič. Atrankinėse varžybose dar žaidė E. Saldiun, S. Grudinski, R. Miloš ir R. Arciševski.

Komandos finalininkės Lietuvos sporto federacijų sąjungos buvo apgyvendintos „Green Park Hotel“ viešbutyje. Žaidynėse pagirtinai teisėjavo Karolis Donculas, kuris Vilniaus rajono komandoje ėjo kapitono pareigas.