Vilniaus rajonas stipriausis Lietuvoi

Š. m. gruodžio 8 d. Vilkaviškyje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2004 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 13 mergaičių komandų. Vilniaus rajonui atstovavo Gabija Abaravičiūtė (2007 m.g.), Jorūnė Kožemiakinaitė (2007 m.g.) – trenerė Aurelija Kybartaitė, bei Diana Tabunova (2008 m.g.) – treneris Markas Vaitonis.

Vilniau rajonas grupės varžybose laimėjo prieš Šilutės komandą 3:1, prieš Zarasų komandą 3:0 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur rezultatu 3:0 laimėjo prieš Joniškio komandą. Prieš Vilkaviškio komandą mūsų mergaitės laimėjo rezultatu 3:0. Kovoje dėl pirmos vietos Vilniaus rajono mergaičių komanda laimėjo prieš Šalčininkų komandą rezultatu 3:2.

Vilniaus rajono komanda buvo pati jauniausia pirmenybių komanda. Gruodžio 15 dieną Šalčininkuose ta pati komanda dalyvaus Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2006 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinėse pirmenybėse. Tikimės iš mergaičių vėl pergalės.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko (2006 m.), Ernest Urbanovič (2006 m.) ir Dominik Pščolovski (2006 m.) užėmė 8 vietą tarp 13 komandų.

Vilniaus rajono savivaldybes
sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis