Geras Nikitos Romanovo startas Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Austrijoje

Sekmadienį gruodžio 10 d. Obertilliach biatlono centre Austrijoje Pasaulio jaunimo biatlono  taurės varžybose 134 biatlonininkai iš 35 pasaulio šalių rungtyniavo sprinto varžybose, kuriose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Nikita Romanov, užėmęs 74 vietą.

Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto lenktynėse su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m. bandos ratą. Trimis metais jaunesnis už varžovus Nikita Romanov greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, bet aukštikalnėse neturint startų patirties, šaudyme gulint dėl didėlio širdies pulso dažnumo mūsų sportininkas suklydo trys kartus ir turėjo įveikti tris baudos ratus. Nikita į antrą ratą išslydo 104 pozicijoje, atsiliekant nuo lyderio 1 min. 59 sek. Biatlonininkas antrą ratą slydo greitai, antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir pakilo į 79 vietą. Nikita  paskutinius  2,5 km labai greitai slydo į įkalnes, aplenkė 5 varžovus ir finišavo 74, įveikęs distanciją per 28 min. 43,6 sek. (3 b. r.).

Geriausiai iš Lietuvos biatlonininkų sekėsi anykštėnui Linui Baniui, kuris šaudė be baudų ir finišavo 11-as su rezultatu 26 min. 0,97 sek. Visaginietis Maksim Fomin užėmė 75 vietą su rezultatu 28 min. 54,4 sek.(2 b. r.), Jokūbas Mačkinė iš Ignalinos užėmė 104 vietą, užtrūkęs distancijoje 30 min. 59,1 sek.(4 b. r.) Visaginietis Valentin Kaznačenko liko 112-as, įveikęs 10 km per 33 min. 02 sek

Sveikiname Nikitą Romanovą ir linkime taiklių šūvių gruodžio 15 d. Ridnaune Italijoje.