Dar viena Vilniaus rajono stalo tenisininkų pergalė

Gruodžio 15 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2006 gimimo metų ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 8 mergaičių komandos.

Vilniaus rajono mergaičių komanda laimėjo prieš visus savo varžovus ir ūžėme 1 vietą. Vilniaus rajonui atstovavo Diana Tabunova (2008 gim. m.), Agnieška Rackevič (2007 gim. m.) iš Mickūnų – treneris Markas Vaitonis. Gabija Abaravičiūtė (2007 gim. m.), Jorūnė Kožemiakinaitė (2007 gim. m.) iš Riešes – trenerė Aurelija Kybartaitė. Ta pati mergaičių komanda, kuri prieš savaitę laimėjo 2004 gim. m. ir .jaunesnių grupėje. Vilniaus rajonas grupės varžybose laimėjo prieš Jonavos komandą 3:0, prieš Lazdijų komandą 3:0 prieš Vilkaviškio 3:0 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Alytaus  komandą 3:0, prieš Zarasų komandą 3:0,  prieš Šalčininkų komandą 3:0.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko (2006 gim. m.), Ernest Urbanovič (2006 gim. m.), Nazarij Hrabar (2009 gim. m.) iš Mickūnų – treneris Markas Vaitonis, Dominik Pščolovski (2006 gim. m.) iš Zujūnų, Jonas Romanciuškas (2007 gim. m.) iš Riešės užėmė 2 vietą tarp 9 komandų. Vilniaus rajono berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Jonavos komandą 3:0, prieš Lazdijų 3:0, prieš Zarasų 3:1, prieš Vilkaviškio 3:0 ir finaliniame ketvertuke laimėjo prieš Šilutę 3:0 ir dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje pralaimėjo Šalčininkų komandai 2:3. Jeigu merginu pergalės tikėjomės, tai berniukų rezultatas buvo tikra staigmena!

sporto mokyklos treneris
Markas Vaitonis