Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas – Lenkijos biatlono taurės varžybų nugalėtojai

Gruodžio 18-19 dienomis Jakušicuose vyko Lenkijos biatlono taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 100 biatlonininkų iš Lenkijos, Čekijos ir Vilniaus rajono. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas, užėmę 1 vietas.

Nikita Romanov po gerų startų Pasaulio IBU Junior taurės varžybose dar kartą įrodė, kad yra geroje sportinėje formoje, greitai slydo slidėmis pirmus 3,3 km, šaudyme gulint suklydo kartą ir slydo 3 vietoje su 17 sek. atsilikimu nuo lyderio. Šaudyme stovint suklydo kartą ir įveikęs baudos ratą, slydo antras, atsilikdamas 5 sek. Nikita Romanov labai greitai įveikė paskutinius 3,3 kmir finišavo pirmas, 10 km įveikęs per 27 min. 54,7 sek., ir iškovojo Lenkijos biatlono taurę už 1 vietą.

Romualdas Aleksandrovas vaikinų 2000-2001 gim. m. grupėje varžėsi 7,5 km distancijoje. Romualdas greitai įveikė pirmą 2,5 km ratą, šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir pirmavo su 20 sek. persvara. Nemenčinietis greitai įveikė antrą ratą, bet šaudyme stovint suklydo 1 kartą ir į paskutinį ratą išslydo pirmas su 8 sek. persvara, kurią išlaikė iki finišo. Romualdas Aleksandrovas 7,5 km įveikė per 22 min. 53,9 sek. ir iškovojo pirmos vietos Lenkijos biatlono taurę.

Ruslan Pukšto finišavo 9 su rezultatu 25 min. 29 sek. Mergaičių tarpe Sara Urumova 6 km įveikė per 24 min. 52 sek. ir užėmė 10 vietą. Marek Griniuk vaikinų 2002-2003 gim. m. grupėje 6 km distanciją įveikė per 21 min. 58 sek. ir užėmė 11 vietą. Viktorija Romanova 5 km distancijoje užtrūko 19 min. 15 sek. ir finišavo 5, Kamilė Jakubauskaitė finišavo 11 su rezultata 21 min. 28 sek.

Sveikiname Romualdą ir Nikitą ir linkime sėkmės ateityje.