Romualdas Aleksandrovas Latvijos biatlono čempionato prizininkas

Sausio 19-20 dienomis Madonoje vyko Latvijos jaunimo ir jaunių biatlono čempionatas, kuriame startavo trys Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai.

Šeštadienį  vyko sprinto varžybos su šaudymu gulint ir stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Romualdas Aleksandrovas ir Marek Griniuk startavo vaikinų 2001-2002 gim. m. grupėje 6 km distancijoje. Romualdas greitai įveikė pirmą ratą, šaudyme gulint suklydo 2 kartus ir slydo 6 pozicijoje. Antrame šaudyme stovint suklydo kartą ir pakilo į 3 vietą, kurią išlaikė iki finišo. Romualdas Aleksandrovas 6 km įveikė per 21 min. 14 sek. ir buvo apdovanotas Latvijos biatlono čempionato bronzos medaliu. Marek Griniuk distanciją įveikė per 24 min. 09 sek. ir finišavo dvyliktas. Ruslan Pukšto vaikinų 1998-2000 m. grupėje 8 km įveikė per 35 min. 19 sek. ir liko 6 vietoje.

Antrą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi masinio starto 8 ir 10 km lenktynėse su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint. Romualdas Aleksandrovas į pirmą šaudymą gulomis atvažiavo lyderių grupėje, šaudyme suklydo kartą ir slydo 3 vietoje. Antrame šaudyme suklydo tris kartus ir slydo 4 pozicijoje. Trečiame šaudyme  stovint suklydo kartą ir liko 4 vietoje. Prieš paskutinį šaudymą Romualdas prisivijo varžovus, šaudykloje suklydo du kartus, greitai įveikė papildomus 300 m ir antras išslydo į paskutinį 1 km ratą iki finišo. Nemenčinietis greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo antras, atsilikęs nuo nugalėtojo vos 3 sek. Romualdas Aleksandrovas 8 km distancijoje užtrūko 28 min. 296 sek. ir pasidabino sidabro medaliu. Marek Griniuk distancijoje užtrūko 33 min. 01 sek. ir finišavo 11-as. Ruslan Pukšto 10 km įveikė per 35 min. 19 sek. ir užėmė  6 vietą.