Karol Dombrovski Europos biatlono čempionate Italijoje pasiekė aukščiausią karjeros rezultatą!

Sausio 24 d. Italijos mieste Ridnaun 20 km individualia rungtimi prasidėjo Europos biatlono čempionatas. Sportininkai turėjo įveikti ilgą 20 km distanciją su 4 apsilankymais šaudykloje, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama baudos minutė. Varžybose puikiai startavo nemenčinietis Karol Dombrovski, kuris finišavo 12-oje vietoje, tuo pasiekęs aukščiausią karjeros rezultatą.

Puikus saulėtas, su lengvu šaltuku oras leido biatlonininkams, tame tarpe ir Karoliui, parodyti savo sugebėjimus šaudykloje. Iš pradžių Karol atsargiai pradėjo lenktynes. Pirmąjį šaudymą iš pozicijos gulint sportininkas atliko taikliai ir į sekantį 4 km ratą išslydo 30 vietoje, nuo lyderio atsilikdamas 40,7 sek. Antrame šaudyme stovint Karol klydo vieną kartą ir slydo 35 vietoje su atsilikimu nuo lyderio 2 min. 22 sek. Sekančiame rate biatlonininkas greitai įveikė įkalnes, trečiąjį šaudymą gulint atliko taikliai ir jau slydo 20 vietoje, atsilikdamas 2 min. 33 sek. Paskutinį šaudymą stovint Karol atliko greitai ir taikliai ir į paskutinį 4 km ratą išlydo 12 pozicijoje su atsilikimu 2 min. 19 sek. Paskutinius kilometrus Karol įveikė labai greitai ir finišavo 12-as, 20 km įveikdamas per 56 min. 03,9 sek.

Karolio komandos draugai Rokas Suslavičius ir Deivid Demkov atitinkamai užėmė 102 ir 104 vietas.

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės ateityje.