Geras Karolio Dombrovskio startas Europos biatlono taures varžybose Italijoje

Vasario 2 d. Italijos biatlono centre Martelyje vyko 6 Europos biatlono taurės etapas, kuriame gerai startavo Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski, užimdamas 40 vietą 10 km sprinto lenktynėse su šaudymu gulint + stovint.

Karol gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir po 150 m ilgio baudos  rato įveikimo slydo 43 pozicijoje.  Antrame šaudyme stovint Karolis šaudė greitai, bet prašovė du kartus ir turėjo įveikti papildomus 300 m distancijos. Į paskutinį 3,3 km finišo ratą Karol išslydo 43 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 2 min. 30 sek. Nemenčinietis greitai slydo slidėmis ir likus 1,5 km iki finišo pakilo į 41 vietą. Karol Dombrovski labai greitai įveikė paskutinį kilometrą, aplenkė dar vieną biatlonininką ir finišavo 40, iškovodamas įskaitinius taškus. Karol 10 km įveikė per 28 min. 38,0 sek.

Rytoj 12,5 km persekiojimo varžybose su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint Karol galės pagerinti rezultatą ir iškovoti įskaitinius taškus.

Rokas Suslavičius liko 73 su rezultatu 31 min. 20,4 sek., o Deivid Demkov 83, įveikęs 10 km per 32 min. 53,5 sek.