Vilniaus rajono biatlonininkų medaliai Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų čempionate Nemenčinėje

Vasario 14 d. Nemenčinėje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono čempionato sprinto rungtis su šaudymu gulint ir stovint, kur už netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Dvigubą pergalę merginų 2001-2002 gim. m. grupėje iškovojo Viktorija Romanova ir  Sara Urumova. Viktorija 15 gimtadienio proga pasidabino aukso medaliu. Viktorija šaudant gulomis suklydo 2 kartus, stovint pataikė į visus taikinius ir užėmė 1 vietą, įveikusi 6 km per 22 min. 30 sek. Sara Urumova šaudykloje gulint ir stovint  suklydo po 3 kartus, bet distancijoje buvo greita ir užėmė 2 vietą,  įveikusi 6 km per 25 min. 03 sek. Marek Griniuk 4 km sprinto varžybose vaikinų 2003-2004 gim. m. grupėje įkovojo aukso medalį. Marek pirmame ir antrame šaudyme gulint klydo  po kartą ir finišavo pirmas, įveikęs nuotolį per 12 min. 39 sek. Mergaičių grupėje Kamilė Jakubauskaitė irgi buvo greičiausia 4 km distancijoje. Kamilė šaudykloje suklydo 4 kartus, distanciją įveikė per 15 min. 30 sek. ir iškovojo aukso medalį. Dar vieną aukso medalį į Vilniaus rajono įskaitą atnešė Silvija Karavackaitė mergaičių 2005 gim. m. ir jaunesnių mergaičių grupėje. Silvija šaudykloje klydo 4 kartus, distanciją įveikė per 17 min. 22 sek. ir užėmė 1 vietą. Daniel Buchovski berniukų grupėje 3 km įveikė per 14 min. 52 sek. ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Dar vieną bronzos medalį Vilniaus rajonui pelnė Ruslan Pukšto 7,5 km distancijoje vaikinų 1999-2000 gim. m. grupėje. Ruslan šaudyme suklydo 3 kartus, nuotolį įveikęs per 22 min. 08 sek. Romualdas Aleksandrovas 6 km sprinte užėmė 2 vietą ir pasidabino aukso medaliu. Romualdas šaudyme gulint ir stovint klydo po du kartus ir finišavo antras su rezultatu 19 min. 32 sek.

Sveikiname mūsų sportininkus su gerais rezultatais ir linkime sėkmės.

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski