15 Vilniaus rajono biatlonininkų medalių Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono čempionate

Vasario 15 d., antrą Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono čempionato dieną, biatlonininkai varžėsi individualioje rungtyje su šaudymu tris arba keturis kartus, atsižvelgiant į sportininkų amžių, kur už netaiklų šūvį prie trasos įveikimo laiko buvo pridedama baudos minutė, 45 arba 30 sek.

Nikita Romanov ir Ruslan Pukšto varžėsi 12,5 km distancijoje. Nikita pirmame apsilankyme šaudykloje suklydo kartą, antrame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir pirmavo. Trečiame šaudyme gulint Nikita suklydo kartą, ketvirtame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir finišavo pirmas, iškovodamas Lietuvos biatlono čempionato aukso medalį. Nikita Romanov 12,5 km įveikė per 37 min. 16 sek. Ruslan Pukšto keturiose ugnies linijose suklydo 9 kartus ir užėmė 3 vietą, iškovodamas bronzos medalį.

Dar du aukso medalius Vilniaus rajono biatlonininkai iškovojo mergaičių ir vaikinų 2003-2004 gim. m. grupėje. Viktorija Romanova buvo greičiausia 6 km distancijoje su šaudymu tris kartus gulomis. Viktorija šaudykloje suklydo 3 kartus, distanciją įveikė per 22 min. 13 sek. ir iškovojo savo antrą Lietuvos mokinių biatlono čempionato aukso medalį. Marek Griniuk šaudykloje suklydo 7 kartus, bet buvo labai greitas trasoje ir užėmė 1 vietą. Marek 6 km įveikė per 22 min. 20 sek. ir pasidabino antru aukso medaliu. Kamilė Jakubauskaitė šaudykloje suklydo 8 kartus ir finišavo ketvirta su rezultatu 24 min. 33 sek.

Sara Urumova mergaičių 2001-2002 gim. m. grupėje 7,5 km distancijoje užėmė 2 vietą, iškovodama sidabro medalį. Sara distanciją įveikė per 32 min. 10 sek., šaudykloje suklydusi 7 kartus.

Jauniausioje vaikų 2005 gim. m. ir jaunesnių grupėje 3 vietą iškovojo Albert Gasperovič. Albert šaudykloje suklydo kartą, 4 km įveikė per 19 min. 08 sek. Daniel Buchovski finišavo 4 vietoje su rezultatu 19 min. 55 sek. Damian Rynkevič liko penktas su rezultatu 21 min. 50 sek. Karol Chmelevski nuotolį įveikė per 23 min. 14 sek. ir užėmė 6 vietą.

Biatlono čempionato nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais ir medaliais, kuriuos įteikė Vilniaus rajono mero pavaduotojas Robert Komarovski ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyriaus metodininkė Raimonda Čerkauskaitė.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai iškovojo 15 medalių, iš jų 7 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos. Anykščių atstovai iškovojo 4 aukso, Visagino – 2 aukso, o Vilniaus ir Ignalinos – po 1 aukso medalį.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės.