Viktorija Romanova ir Karol Dombrovski – Ignalinos naktinio sprinto į slalomo kalną varžybų nugalėtojai

Vėlų šeštadienio vakarą Ignalinoje vyko naktinio sprinto į slalomo kalną varžybos. Varžybose labai gerai pasirodė Viktorija Romanova ir Karol Dombrovski, tapę varžybų nugalėtojais savo amžiaus grupėse.

Varžybos prasidėjo nuo kvalifikacinių startų 1500 metrų distancijoje. Kvalifikacinį barjerą sėkmingai įveikė Viktorija Romanova, Sara Urumova, Romualdas Aleksandrovas, Marek Griniuk bei Karol Dombrovski.

Mergaičių 2001-2003 gim. m. grupėje 2,2 km distancijoje Viktorija Romanova ir Sara Urumova nuo pat starto išsiveržė į priekį ir tarpusavyje kovojo dėl 1 vietos. Lemiamą 500 m pakilimą į slalomo kalną ir paskutinius 200 m iki finišo greičiau įveikė Viktorija Romanova. Viktorija tapo naktinio sprinto nugalėtoja, 2,2 km nuotolį įveikusi per 7 min. 41 sek. Sara Urumova trasą įveikė per 7 min. 57 sek. ir užėmė 2 vietą.

Vaikinų grupėje Romualdas Aleksandrovas 2,5 km distancijoje tik paskutiniame pakilime atsiliko nuo lyderių ir finišavo 3 vietoje su rezultatu 8 min. 10 sek. Marek Griniuk užėmė 4 vietą, nuotolį įveikęs per 8 min. 19 sek.

Karol Dombrovski kvalifikacinėse varžybose pasiekė geriausią rezultatą, 1,5 km įveikęs per 3 min. 36 sek. Finale iš bendro starto 2,5 km distancijoje startavo 10 sportininkų. Karol pirmą kilometrą važiavo priekyje. Jo greitį palaikė tik ignalinietis Deividas Kliševičius, bet artėjant pri pakilimo į slalomo kalną, Karol padidino greitį, o įveikiant pakilimą sportininkas spurtavo ir finišavo pirmas su 15 sek. persvara prieš antros vietos laimėtoją. Karol Dobrovski2,5 km įveikė per 6 min. 44 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Sveikiname Viktoriją, Sarą, Romualdą ir Karolį ir linkime sėkmės ateityje.