Tarptautinis žolės riedulio turnyras Minske

Vasario 23-25 dienomis Minske (Baltarusija) vyko Atviras žolės riedulio sostinės taurės, nusipelniusio Baltarusijos Respublikos trenerio V. A. Žmakino  atminimo, uždarų patalpų U-16 turnyras. Turnyre dalyvavo 10 berniukų ir 8 mergaičių komandos iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos. Turnyras surengtas Minsko komplekso „Arena“ dviračių treko rūmuose.

Lietuvai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos ir Vilniaus miesto sporto mokyklos „Tauras-Žuvėdra“ jungtinė komanda, kurios sudėtį sudarė 12-16 metų žaidėjai (jauniausia komanda turnyre).

Teko žaisti su labai aukšto lygio komandomis. Per tris dienas sužaistos 5 rungtynės: 3:2 laimėta prieš „Start“ Berdišev Ukraina komandą, 4:3 prieš Minsko-2 komandą. Po atkaklių kovų 3:6 pralaimėta Zamostoscje SM (Baltarusija) ir 2:4 „Neman“ SM Grodno (Baltarusija) ir patirtas skaudus pralaimėjimas nuo šio turnyro čempionų Elektrostal SM Maskvos sritis (Rusija) 11:0. Mūsų komandos sudėtyje rezultatyviausias buvo Rafal Stankevič, jis apdovanotas geriausio komandos žaidėjo prizu.

Buvo organizuotas labai aukšto lygio turnyras, komandos apdovanotos specialiais prizais, tortais, viso turnyro geriausi žaidėjai iš arenos išvažiavo su dviračiais.

Lietuvos komandai atstovavo šie rajono sporto mokyklos auklėtiniai: Jakub Valiuškevič, Edgar Francišek Saldiun, Rafal Stankevič, Sebastian Grudinski, Gabrielius Paškelis, Dominik Žemoit, Andžej Burkot, Tomaš Burkot ir treneris Vytautas Vilipas.

sporto mokyklos žolės riedulio treneris
Vytautas Vilipas