Vilniaus rajono keturiolikmečiai tapo Lietuvos mokinių uždarų patalpų žolės riedulio vicečempionais

Kovo 4 d. Šiauliuose vyko 2017/2018 m. Lietuvos mokinių berniukų U-14 uždarų patalpų žolės riedulio finalinės varžybos. Į jas atvyko stipriausios pietų ir šiaurės zonų ekipos.

Pirmame pusfinalyje Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras – Radio loftai“ rezultatu 4:3 palaužė Širvintų pasipriešinimą, o antrame pusfinalyje Vilniaus raj. SM 3:1 nugalėjo Šiaulių SM „Klevas-1“ ir žengė į finalą. Pusfinalyje įvarčius pelnė Andžej Burkot – 1, Rafal Stankevič – 2. Trečią vietą iškovojo Šiaulių SM „Klevas-1“ riedulininkai, 4:2 įveikę Širvintų SM sportininkus.

Dėl čempionų vardų kovojo Vilniaus rajono SM ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras-Radio loftai“ komandos. Po įdomios, atkaklios kovos nugalėjo Vilniečiai rezultatu 2:1. Sunkioje kovoje įvartį Vilniaus rajonui pelnė Rafal Stankevič. Mūsų rajono sportininkai pelnė sidabro medalius ir vicečempionų titulą.

Geriausio žaidėjo prizą pelnė komandos kapitonas Rafal Stankevič, sidabro medaliais taip pat apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Jakub Valiuškevičius, Karol Žavoronok Andžej Burkot, Lešek Litvin, Robert Žygelevičius, Dominik Žemoit, Gabrielius Paškelis, vartininkas Andrius Podolskij ir komandos treneris Vytautas Vilipas.