Geras Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Suomijoje

Kovo 8 d. Kontiolahti biatlono centre vyko 7 etapo Pasaulio biatlono taurės varžybos, kuriose gerai startavo Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski, patekęs į geriausiųjų „TOP 60“.

Karol greitai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint šaudė greitai, pataikydamas į visus taikinius ir į sekantį 3,3 km ratą išslydo 59 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 48,2 sek. Nemenčinietis greitai įveikė ratą, šaudymą stovint atliko greitai ir taikliai, pataikydamas į visus 5 taikinius. Paskutinis 3,3 km finišo ratas buvo ne pats greičiausias. Karol Dombrovski finišavo 59-as, įveikęs 10 km per 25 min. 53,2 sek. Vytautas Strolia finišavo 60-as su rezultatu 25 min. 54,9 sek. o Tomas Kaukėnas liko 96-as, užtrūkęs distancijoje 27 min 49,3 sek.

Sveikiname Karoli Dombrovski ir linkime sėkmės.