Puikūs Vilniaus rajono biatlonininkų startai Baltijos šalių biatlono taurės varžybose Rusijoje

Kovo 8 d. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Viktorija Romanova, Sara Urumova, Nikita Romanov, Romualdas Aleksandrovas Lietuvos biatlono rinktinės sudėtyje dalyvavo Baltijos Šalių biatlono taurės varžybose Sankt Peterburgo mieste Rusijoje. Kovo 9 dieną vyko varžybų atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo sportininkai iš Estijos Rusijos ir Lietuvos.

Pirmą varžybų dieną vyko sprinto rungties varžybos, kuriose labai gerai pasirodė Viktorija Romanova. Viktorija varžėsi mergaičių 2001-2002 gim. m. grupėje 4,5 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Viktorija pirmame šaudyme gulint suklydo du kartus ir slydo 6 vietoje. Greitai įveikė 1,5 km ratą. Antrame šaudyme stovint suklydo tik kartą ir slydo ketvirta. Viktorija greitai slydo trasoje, aplenkė Rusijos sportininkę ir finišavo trečia, įveikusi nuotolį per 19 min. 09,5 sek. Sara Urumova šaudykloje suklydo 5 kartus ir finišavo 9 vietoje su rezultatu 20 min. 59,5 sek.

Nikita Romanov vaikinų 1999-2000 gim. m. grupėje varžėsi 7,5 km distancijoje. Nikita greitai slydo slidėmis, bet pirmame šaudyme gulint suklydo du kartus ir turėjo įveikti du baudos ratus. Į sekantį 2,5 km ratą Nikita išslydo 6 vietoje. Antrame šaudyme stovint mūsų sportininkas suklydo kartą ir slydo šeštas. Nikita Romanov labai greitai įveikė paskutinį ratą, aplenkė du varžovus ir finišavo 4 vietoje, įveikęs 7,5 km per  22 min. 06,3 sek.

Romualdas Aleksandrovas varžėsi 6 km distancijoje ir užėmė 16 vietą su rezultatu 21 min. 56,3 sek.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo daugkartiniai olimpiniai čempionai Anatolij Aliabjev, Dmitrij Vasiljev ir daugkartinis pasaulio biatlono čempionatų nugalėtojas Sergej Prosvirnin.